Stavebnice v rozsype

Viac o kategórii

Lietadlá, ktoré nájdete v tejto ponuke, sú určené pre skutočných modelárov. Nejde len o to zostaviť model, ale pohrať sa s ním a dať si na ňom naozaj záležať. Na zostavenie modelu budete potrebovať menšiu dielničku. Tieto stavebnice obsahujú kompletné polotovary lietadla, vrátane plánu. Podľa typu stavebnice môžu byť jednotlivé diely vysekané alebo vypálené laserom.

40 položiek

Kavan Cumul DLG (stavebnice)

Kavan Cumul DLG (stavebnice)
Stavebnica (rozsyp) vysokovýkonného RC hádzadla s rozpätím 1096 mm pre štart kruhovým hodom alebo katapultom z CNC vyrezávaných dielov. Veľmi ľahká klasická celobalzová konštrukcia, trup s gondolou z balzy a ľahkej preglejky s uhlíkovým chvostovým nosníkom; krídlo s uhlíkovým hlavným nosníkom. Ovládaná smerovka a výškovka. Model CUMUL DLG bol skonštruovaný a vyrába sa v Českej republike.
KAV02.8023 105,08 €
Na sklade 1 ks
Kúpiť
Pondelok 02.10. môže byť u Vás

Sopwith Camel 1520mm, s plastovými doplnkami (stavebnica)

Sopwith Camel 1520mm, s plastovými doplnkami (stavebnica)
Stavebnica (rozsyp) legendárneho britského dvojplošníka z obdobia 1. svetovej vojny určená pre pohon striedavým motorom 3530 (4250), prípadne dvojtaktným spaľovacím motorom 15-20 ccm so žhaviacou sviečkou. Model klasickej konštrukcie je tvorený prevažne laserom vyrezávanými dielmi z balzy a preglejky. Ovládaná je výškovka, smerovka, krídelká a motor.
EWCA-11A -5% 194,08 € 184,38 €
Dočasne
nedostupné
Kúpiť