Farba Humbrol emailová č. 153 – Insignia Red Matt (14 ml)

Zákaznická linka 9-18 hod.: +420 774 590 258 | Potrebujete pomoci?
Cena v e-shope s DPH: | 31,53 € |
Na sklade
Streda 14.05. môžete mať v centrálnej predajni Nademlejnská Štvrtok 15.05. môže byť u Vás |
|
|
Kúpiť |
Kúpiť |
Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.
Poslať otázkuPrecízne spracovaná plastiková stavebnica amerického špionážneho lietadla Lockheed Martin TR-1A/B.
Informácie o predlohe
Lockheed U-2 je jedným z najznámejších prieskumných lietadiel v histórii letectva a ikonou studenej vojny. Vývoj lietadla bol odsúhlasený začiatkom 50. rokov 20. storočia, pričom prvý let stroja sa uskutočnil v roku 1955. U-2 s typickým nezvyčajne veľkým rozpätím krídel, ktoré zabezpečujú dostatok vztlaku aj vo veľkých výškach. Lietadlo sa dokáže pohybovať v letových hladinách prekračujúcich 21 000 metrov, kde pomocou vysoko pokročilých fotografických a audio systémov zhromažďuje spravodajské informácie. V súčasnej dobe je prevádzkovaná modernizovaná verzia s označením TR-1A či TR-1B.
Charakteristika stavebnice:
Špecifikácia modelu:
Potrebné farby Italeri:
Alternatívne farby Revell:
Alternatívne farby Humbrol:
Nutné dokúpiť:
83 položiek
Táto webová stránka používa cookies
S cieľom zlepšiť naše služby používame na tejto webovej stránke súbory cookies. Viac informácií nájdete v Podmienkach používania webovej stránky.