Vážení zákazníci, prevzatie tovaru prostredníctvom výdajného miesta DPD je aktuálne možné pri objednávke s platbou vopred (platobná karta on-line alebo prevodom). Prevzatie tovaru dobierkou nie je podporované.

Contacta clear 20g

Náhľad produktu - Contacta clear 20g

Dostupnosť:
Na sklade viac než 5 ks

Nademlejnská - eshop 2 ks
OC Šestka 3 ks
Karolíny Světlé 2 ks
Cena v e-shope s DPH: 4,09 €
Cena na predajni: 4,30 €
+
Výrobca: Revell
Kód tovaru: 4039609

Popis produktu

Revell Contacta Clear je špeciálny priezračné lepidlo ideálne pre stavanie modelov. Jedná sa o lepidlo na vodnej báze, ktoré sa hodí na rôzne druhy plastov. Aj po zaschnutí zostáva veľmi číre a priehľadné, takže môže byť využité najmä na lepenie priehľadných častí modelov, ako sú okná a kryty pilotných kabín. Pomocou štetca ukrytého vo viečku fľaštičky možno jednoducho naniesť tenkú vrstvu na obe strany určené na prilepenie.

NÁVOD NA POUŽITIE:
Naneste tenkú vrstvu lepidla Contacta Clear na oba lepené dieliky. Nechajte vyschnúť na vzduchu cca 5-10 minút, pričom lepidlo musí byť stále lepkavé. Potom spojte oba dieliky príslušnými stranami k sebe a chvíľu držte pomocou rúk.

EUH 208 Obsahuje zmes látok 5-chlór-2methylisothiazol-3 (2H) on a 2-methylizothiazol3 (2H) -on s chloridom horečnatým a dusičnanom horečnatým. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Chráňte pred mrazom!
Pozor! Tento výrobok nie je hračka.

EUH 210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.

Otázka k produktu: Contacta clear 20g

Kód tovaru: 4039609

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2022. Všetky práva vyhradené.