Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

Sada syntetických farieb Revell – Military Set (6× 14 ml)

Náhľad produktu - Sada syntetických farieb Revell – Military Set (6× 14 ml)

Dostupnosť:
Na sklade 2 ks

Nademlejnská - eshop 1 ks
OC Šestka 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 11,88 €
Cena na predajni: 12,51 €
+
Výrobca: Revell
Kód tovaru: 4032340

Popis produktu

Emailové farby Revell sú vyrobené na báze syntetickej živice. Pri ich použití nehrozí poškodenie povrchu vašich plastikových modelov. Tieto obľúbené farby, ktoré možno okrem plastu s úspechom použiť na celý rad ďalších materiálov, sú dodávané v kovových nádobkách s obsahom 14 ml farby.

Všetky farebné odtiene okrem reflexných môžu byť vzájomne miešané a riedené riedidlom Revell Color Mix. Emailové farby Revell možno nanášať štetcom aj prostredníctvom airbrush striekacej pištole.

V sete sú obsiahnuté nasledujúce farebné odtiene:

  • africká hnedá, ocelová modrá, olivová khaki, RLM65, RLM70, RLM71.

Návod na použitie

Emailové farby Revell sú určené najmä na farbenie plastikových modelov a iné hobby použitie. Pred použitím farbu dobre rozmiešajte. Nanášajte štetcom alebo striekaním na suchý a čistý povrch. Doba schnutia: na dotyk 20 minút, novú vrstvu náteru je možné nanášať po 4 hodinách, úplné zaschnutie po 24 hodinách (závisí od hrúbky vrstvy).

Pri aplikácii farby striekaním sa odporúča riedenie maximálne 3 dielmi farby ku 2 dielom riedidla Revell Color Mix. Použitím riedidla inej značky sa znižuje kvalita farby. Pred samotným farbením sa odporúča povrch modelu nastriekať základnou farbou Revell Basic Color.

Na čistenie štetcov sa odporúča použiť prípravok Revell Paint Clean, na čistenie pištolí prípravok Revell Airbrush Clean.

Obsah balenia: 14 ml.

VÝSTRAŽNÉ SYMBOLY:

 

UPOZORNENIE:

H226 Horľavá kvapalina a pary.
H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.
EUH 066 Opakovaná expozícia môže spôsobiť vysušenie alebo popraskanie kože.

EUH 210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.

Nebezpečenstvo! Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte údaje na štítku. Chráňte pred teplom, iskrami, otvoreným plameňom a horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia! Uchovávajte uzamknuté. Obsah/obal likvidujte v súlade s miestnymi, regionálnymi, národnými alebo medzinárodnými predpismi. Pozor! Nevhodné pre deti do 8 rokov. Deti môžu výrobok používať len pod dohľadom dospelej osoby. Tento výrobok nie je hračka.

Otázka k produktu: Sada syntetických farieb Revell – Military Set (6× 14 ml)

Kód tovaru: 4032340

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.