Digitálny otáčkomer Micro

Zákaznická linka 9-18 hod.: +420 774 590 258 | Potrebujete pomoci?
Cena v e-shope s DPH: | 500,03 € |
Na sklade
Utorok 05.08. môžete mať v centrálnej predajni Nademlejnská Streda 06.08. môže byť u Vás |
|
|
Kúpiť |
Kúpiť |
Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.
Poslať otázkuRC model lietadla od E-flite Habu STS je prvý model poháňaný dúchadlom, ktorý možno odporučiť aj mierne pokročilým pilotom. Okrem modelu je obsahom balenia aj vysielač Spektrum DXS. Stačí len doplniť batériu a nabíjač podľa vašich preferencií.
Úplne nová verzia úspešného modelu jetu na elektro dúchadlo (EDF) Habu STS má väčšie rozmery a úplne novú elektroniku. Model má väčšie rozpätie, čo umožňuje lietanie aj pri menších rýchlostiach. Vďaka tomu sa koncepcia viac blíži klasickým vrtuľovým lietadlám a model sa preto ponúka menej skúseným pilotom. Elektronika modelu má integrovanú exkluzívnu technológiu SAFE®, ktorá pomáha predchádzať nehodám a uľahčuje výučbu lietania. Set je 100% kompletný s priloženým vysielačom.
Habu STS je prvý RC model jetu, vybavený technológiou SAFE® a komponentmi Spektrum™ Smart. Vysielač má fixne nastavené 3 letové režimy SAFE (Začiatočník, Pokročilý a Skúsený), ktoré sa prepínajú 3-polohovým prepínačom B na vysielači DXS. Tlačidlo A slúži na využitie funkcie Panika v prípade, že počas letu stratíte orientáciu alebo sa model ocitne v neštandardnej polohe. Po stlačení tlačidla sa model zarovná do horizontálneho letu a vy si model môžete prevziať k opätovnému letu.
Rýchle modely jetov sú väčšinou určené skúseným pilotom, ale HABU STS stiera hranice a umožňuje aj menej skúseným pilotom prežiť let s naozajstným Jetom. Habu STS 70mm EDF je založený na legendárnom Habu, jednej z najlepších vysoko výkonných športových prúdových platforiem s elektro dúchadlom (EDF). Inžinieri E-flite® optimalizovali konštrukciu, aby umožnili let nižšou rýchlosťou a pridali možnosti využitia exkluzívnej technológie Spektrum™ SAFE® pre letovú asistenciu a inovatívne komponenty Smart. Výsledkom je Habu STS 70mm EDF, výborne ovládateľný a bezpečnejší RC Jet.
Model je možné napájať batériou 3S LiPo, ak chcete ešte väčší výkon, môžete LiPo 3S vymeniť za 4-článkovú (dop. 50C) a budete mať k dispozícii maximálny výkon a to bez nutnosti akýchkoľvek úprav alebo aktualizácie. Pokiaľ budete používať LiPo batérie SMART, budete mať k dispozícii telemetrické hodnoty a na vysielači DXS budú rozsvietené LED diódy podľa stavu batérie.
Vlastnosti modelu Habu STS
Model s vysielačom DXS
Verzia setu Ready-To-Fly (RTF) Basic obsahuje vysielač Spektrum™ DXS, DSMX® 2,4GHz vrátane batérií AA pre vysielač. Pre let je nutné dokúpiť batériu 3-4S LiPo a adekvátny nabíjač.
Jedinečná koncepcia
Jety sú obvykle rýchlejšie a ťažšie na ovládanie, než väčšina modelov poháňaných vrtuľou. HABU STS lieta ľahko aj pri nízkych rýchlostiach, čo jedinečne umožňuje naučiť sa úspešne lietať s rádiom riadenými lietadlami jetov.
Vysoký výkon pohonnej jednotky
V modeli je nainštalované dúchadlo s 10-lopatkovým rotorom s priemerom 70 mm, ktorý poskytuje dostatok ťahu s 3S LiPol batériou alebo ešte vyšší výkon a rýchlosť s 4S LiPol batériou bez toho, aby bolo potrebné akéhokoľvek nastavenia.
Odolná konštrukcia
Materiál EPO je ľahká a tuhá penová hmota, z ktorej sú vo formách presne vyrobené jednotlivé súčasti modelu. V prípade, že poškodíte niektorú časť, je výhodou jednoduchá opraviteľnosť a diely je možné zlepiť 2-zložkovým Epoxy. Pokiaľ ide o neopraviteľnú súčasť, možno na opravu využiť náhradné diely.
Jednoduchá montáž
Habu STS 70mm EDF RTF je dodávaný s jednotlivými dielmi, ako je trup, krídlo, chvostové plochy a pod. Tieto diely majú hotové sfarbenie, kompletné osadenie všetkými súčasťami a elektronikou. Zostavia sa iba tieto základné diely pomocou niekoľkých skrutiek a než nabijete batériu, budete pripravení na let.
3-kolesový podvozok
Pre bezpečné štarty a pristátie je ideálny 3-kolesový podvozok, ktorý ľahko drží smer, je stabilný a vďaka riadenej prednej nohe skvele ovládateľný pri rolovaní. S modelom je možné vzlietať aj na udržiavanej trávnatej ploche.
Dúchadlo 70mm
Výkonné a tiché dúchadlo má 10 lopatiek s vysokou účinnosťou. Vzniklo optimalizáciou predchádzajúcich modelov radu EDF70 a predstavuje špičku vo svojej triede. Poháňa ho striedavý vysokootáčkový 6-pólový motor 2847-3200Kv s regulátorom 70A.
Voliteľný senzor pristátia
Pre ľahšie pristávanie si môžete doplniť do modelu Spektrum ™ Landing Assist Sensor (LAS). Ľahko sa nainštaluje a poskytne automatickú kontrolu počas ťažkej fázy pristátia. Senzor dokáže prečítať výšku modelu nad terénom a lepšie naviesť model do presnej výšky pri ktorej sa vykoná podrovnanie a pristátie.
Habu STS má v riadiacej jednotke integrovanú inteligentnú technológiu SAFE™ (Sensor Assisted Flight Envelope), ktorá maximálne zvyšuje bezpečnosť letu a zaisťuje pokojný let. Zároveň ale zachováva plnú riaditeľnosť modelu, takže pilot má pocit maximálneho bezpečia. Najnovšia technológia pre bezpečnú výučbu lietania zaisťuje nielen pokojný stabilný let (AS3X), ale má aj funkciu pre uvedenie modelu do vodorovného letu tlačidlom Panic Recovery. Pokiaľ sa začiatočník dostane do nestabilnej polohy, stačí stlačiť tlačidlo a model sám prejde do vodorovnej polohy. Po pustení tlačidla dôjde ihneď k obnoveniu manuálneho riadenia.
Kríženie je možné zvoliť jeden z troch letových módov.
Obsah balenia
Balenie obsahuje RC model lietadla E-flite® Habu STS, respektíve hotové diely s nainštalovanými komponentmi: E-flite dúchadlo 70mm s motorom, Spektrum regulátor Smart 70A 3S-4S, Spektrum riadiaca jednotka Habu STS, Spektrum prijímač Serial Micro SRXL2 DS 2ks Spektrum servo A381 9g Mini, kábel 40cm, 3ks Spektrum servo A382 13g MG, kábel 24cm. V balení je vysielač Spektrum DXs DSMX, 4xAA batéria pre vysielač. Návod v češtine, manuál EN, DE, FR, IT.
Odporúčame kúpiť
Pre uvedenie do prevádzky je nutné doplniť pohonný akumulátor a nabíjač. Jednotlivé komponenty môže zakúpiť samostatne, alebo ako komplet akumulátor s USB nabíjačom Spektrum Smart Powerstage G2 Air 3.
Druh stavebnice | RTF Basic |
Konštrukcia | EPO |
Náročnosť pilotáže | Pokročilí |
Typ | Jet |
Rozpätie | 1029 mm |
Dĺžka | 1143 mm |
Letová hmotnosť | 1290 g |
Elektropohon | Striedavý 2847-3200Kv 6P |
Dúchadlo | 70 mm |
Regulátor | 70A 3S/4S Smart |
Vysielač | Spektrum DXS DSMX 2,4 GHz |
65 položiek
Táto webová stránka používa cookies
S cieľom zlepšiť naše služby používame na tejto webovej stránke súbory cookies. Viac informácií nájdete v Podmienkach používania webovej stránky.