Spektrum nabíjač Smart S250 AC 2x50W

Cena v e-shope s DPH: 144,62 €
Zľava -2 %
Cena na predajni: 147,66 €
Na ceste
Predpoklad naskladnenia 18.10.
Kúpiť
Poslať otázku
na dostupnosť
Výrobca: Spektrum
Kód tovaru: SPMXC2060I
novinka

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku
 • Popis produktu

 • Technické informácie

Popis produktu

Nabíjač Spektrum Smart S250 2x50W AC novej generácie s technológiou SMART ponúka ľahké nabíjanie, dva nezávislé výstupy, ovládanie tlačidlami, konektory IC3/IC5 alebo farebný 1,5” LCD displej. Kompatibilný s akumulátormi LiFe/Li-Ion/LiPo/LiHV (1S-4S), NiMH/NiCd (1S-12S). Nabíjací prúd až 8 A.

Tento dvojkanálový nabíjač má najpokročilejšiu a užívateľsky veľmi prívetivú technológiu nabíjania. Ide o skvelý nabíjač pre všetkých RC pilotov a modelárov všetkých kategórií.

Výkon až 50 W na každý kanál, prípadne 100 W na jednom kanáli na rýchlejšie nabíjanie. Možnosť nabíjania batérií na integrovaných výstupných portoch IC3 alebo IC5 (kompatibilný s EC3/EC5) poskytuje všestranné a bezproblémové nabíjanie.

Nabíjač funguje prakticky s akoukoľvek RC batériou a je spätne kompatibilný s konektormi EC3 a EC5. Používajte ho spoločne s batériami Smart G1 alebo G2, a budete ohromení jeho neuveriteľnou funkčnosťou a výkonom.

S nabíjačom Spektrum Smart S250 2x50W AC je nabíjanie batérií SMART najjednoduchšie. Funkcia Auto Charge rozpozná parametre vašej SMART batérie, nastaví správne nabíjacie parametre a následne automaticky začne nabíjací proces. Hodiny na displeji nabíjača odpočítavajú čas, ktorý zostáva na plné nabitie akumulátora.

Balansovanie článkov batérií Smart G2 je rovnako jednoduché. Nabíjač porovná články vo vašom Smart G2 LiPo akumulátore prostredníctvom jedného dátového kábla, ktorý je súčasťou IC pripojenia. Batérie Smart už nemajú samostatný kábel balancéra.

Užívateľské rozhranie nabíjača obsahuje nové, intuitívne ponuky, ikony a navigačné nástroje. Jasná a zrozumiteľná indikácia histórie a výkonu Smart batérie poskytuje informácie, ktoré využijete na to, aby ste sa o svojich batériách mohli lepšie rozhodovať pri príprave na let či jazdu.

Port USB-C slúži výhradne na aktualizáciu firmvéru. Nabíjač Spektrum Smart S250 2x50W AC taktiež obsahuje chladiaci ventilátor. Samozrejmosťou sú odnímateľný napájací kábel a elegantné puzdro, ktoré sa perfektne hodia na váš pracovný stôl alebo do tašky.

Vlastnosti nabíjača Spektrum Smart S250 2x50W AC:

 • pokročilá a užívateľsky prívetivá technológia nabíjania Smart G2;
 • výkon 2× 50W na nabíjanie dvoch akumulátorov súčasne, prípadne 1× 100 W pre jeden akumulátor;
 • voľba medzi konektormi IC3 a IC5 (nepotrebujete žiadne adaptéry);
 • nabíja a balansuje sady batérií Smart G2 jedným káblom;
 • kompatibilný s akumulátormi LiFe/Li-Ión/LiPo/LiHV (1S-4S), NiMH/NiCd (1S-12S);
 • farebný LCD displej s intuitívnymi ponukami a navigačnými nástrojmi;
 • hodiny odpočítavajú zostávajúcu dobu nabíjania;
 • nabíja prakticky ľubovoľnú RC batériu, k dispozícii sú dva konektory pre balancér 1S–4S JST-XH;
 • funkcia Auto Charge rozpozná parametre nabíjania Smart batérie;
 • USB vstup pre aktualizáciu firmware;
 • účinný chladiaci ventilátor s nízkou hlučnosťou.

Výstup s konektormi IC3 alebo IC5

Nabíjač disponuje výstupnými konektormi IC3 a IC5. Pomocou posuvníka nad konektormi vyberte konektor a potom môžete ihneď nabíjať batériu prúdom až 8 A s príkonom až 50 W na každom kanáli, prípadne 100 W na jednom kanáli. Batérie Smart G2 môžete nabíjať a balansovať iba jedným pripojením do konektora IC3 alebo IC5, kábel s konektorom balancéra nie je potrebný!

Lepšie užívateľské rozhranie

Aby nabíjač Spektrum Smart S250 2x50W AC poskytoval čo najlepší prehľad v menu, obsahuje farebný LCD displej s príjemným užívateľským rozhraním, vylepšenými ponukami, ikonami a navigačnými nástrojmi.

Odpočítavanie nabíjacieho času

Na displeji sa zobrazuje čas, ktorý je potrebný na úplné nabitie vášho akumulátora Smart, takže presne viete, kedy bude váš akumulátor opäť pripravený na prevádzku.

Pohodlné nabíjanie

Nabíjač Spektrum Smart S250 2x50W AC zvláda až 4S LiPo/LiFe/Li-Ion/LiHV akumulátory, rovnako ako 1S–12S NiMH/NiCd sady. Pokiaľ používate akumulátory Smart, budete môcť plne využívať všetky funkcie nabíjača.

Obsah balenia

Balenie obsahuje nabíjač Spektrum Smart S250 2x50W AC, sieťový napájací kábel s návodom CZ, EN, DE, FR, IT.

Technické informácie

Napájanie AC
Nabíjací prúd 0,1– 8,0 A
Nabíjací výkon 2× 50W (1× 100W)
Počet článkov LiPo 2S–4S
Počet článkov LiPo/LiHV 2S–4S
Počet článkov LiFe 2S–4S
Počet článkov Li-Ion 2S–4S
Počet článkov NiMH/NiCd 1S–12S
Vyrovnávací prúd balancéra 0,15 A (JST-XH)
Dĺžka 110
Šírka 118
Výška 52
Hmotnosť 435 g

K stiahnutiu

Náhradné diely a súvisiace produkty

17 položiek