Spektrum DXS DSMX (len vysielač)

Náhľad produktu - Spektrum DXS DSMX (len vysielač)

Dostupnosť:
Na sklade 3 ks

Nademlejnská - eshop 2 ks
OC Letňany 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 117,61 €
+
Výrobca: Spektrum
Kód tovaru: SPMR1010

Popis produktu

Cenovo dostupná 7-kanálová RC súprava Spektrum DXS je univerzálna pre použitie s RC modelmi lietadiel, vetroňov, vrtuľníkov i dronov. Podporuje technológiu Spektrum Smart pre telemetriu batérií, regulátorov Smart a Smart LiPo batérií. Vďaka možnosti programovania pomocou počítača alebo mobilných zariadení si do vysielača jednoducho nahráte hotové nastavenia.

Bez kábla pomocou programovania vysielačom si ľahko nastavíte reverz kanálov a zmenu módu. Vysielač má plný dosah, odolnosť proti rušeniu DSMX, pokročilú telemetriu a osvedčenú ergonómiu. Registrácia a aktualizácie vysielače sú možné prostredníctvom PC s voliteľným programovacím káblom USB (k dispozícii samostatne). Vysielač je nakonfigurovaný tak, aby poskytoval výhody technológie SAFE s kompatibilnými prijímačmi vybavenými funkciou SAFE.

Vlastnosti:

  • vysielač Spektrum DXS DSMX s plným rozsahom;
  • podporuje technológiu Spektrum Smart pre telemetriu batérií s regulátorom Smart a Smart LiPo batérií;
  • LED diódy vysielača zobrazujú stav letovej batérie Smart LiPo pre monitoring napätia;
  • osvedčená ergonómia vysielača je optimalizovaná pre pohodlné a presné držanie bez únavy;
  • bezdrôtový učiteľ-žiak s voliteľným prijímačom SRXL2 DSMX (k dispozícii samostatne);
  • registrácia a aktualizácia sú možné prostredníctvom PC s voliteľným programovacím káblom USB (k dispozícii samostatne);
  • vysielač je kompatibilný s technológiou SAFE s kompatibilnými prijímačmi vybavenými SAFE;

Kompatibilita

Vysielač je kompatibilný iba s prijímačmi DSMX, nie je teda kompatibilný s prijímačmi DSM2 a Marine.

Jednoduchá zmena módu krížových ovládačov RC vysielača

Vysielač je dodávaný v móde 2 (plyn na ľavej ruke). Zmena módu vysielača je jednoduchá, pomocou trimov a LED diód na vysielači určíte typ módu (môžete si zvoliť z módu 1, 2, 3 alebo 4) a potom zložíte zadné veko a pomocou skrutiek nastavíte trecí pásik plynu. Priamym programovaním vysielača pomocou prepínačov a LED možno nastaviť aj reverz na všetkých kanáloch.

Technológia DSMX

Vysielač DXS využíva pokročilú technológiu Spektrum DSMX 2.4GHz. Prenos signálu DSMX prebieha v rozprestretom spektre, rozprestretého priamou moduláciou pseudonáhodnej postupnosti, ktorý je vysoko odolné proti rušeniu. Každý vysielač má iný výber kanálov a inú pseudonáhodnu postupnosť. Systém DSMX teda ponúka vynikajúce spojenie medzi vašim vysielačom a modelom.

Ergonómia vysielača

Rozloženie hmotnosti, umiestnenia a pozície prepínačov a umiestnenie trimov boli optimalizované pre pohodlné ovládanie a držanie vysielača. Súčasťou je integrovaná rukoväť a strmeň na popruh vysielača. V priestore pre batérie sú porty pre použitie voliteľného bezdrôtového Trainer a konektor pre programovanie v počítači. Pre podporu bezdrôtového Trainer je vyžadovaný doplnkový prijímač SRXL2 DSMX (k dispozícii samostatne). Registráciu a aktualizáciu firmware možno vykonať z vášho PC stiahnutím software z produktovej stránky DXS na SpektrumRC.com a pomocou programovacieho kábla USB (k dispozícii samostatne).

Meranie napätia pohonného akumulátora

Vysielač má na prednej strane skrine pod indikátorom napätia batérie vysielača 4 diódy, ktoré vás môžu aktuálne informovať o stave letovej batérie. Aby mohla byť táto funkcia prístupná, je potreba použiť prijímač s telemetriou (AR410), regulátor SMART Avian a LiPo batériu SMART. Štyri zelené LED diódy svietia, keď je letová batéria plne nabitá, 3 indikujú napätie medzi polovicou a úplným nabitím, 2 napoly nabitú batériu a jedna LED, ak je batéria takmer vybitá.

Obsah balenia

Balenie obsahuje 7-kanálový vysielač Spektrum DXS DSMX, produktový manuál.

Technické informácie

Použitie Lietadlá, vrtuľníky, drony
Prevedenie Pákové
Pásmo 2,4 GHz
Modulácia DSMX
Počet kanálov 7
Mód M2
Napájanie 4× AA
Počet modelov v pamäti 1
Rámcová rýchlosťť 22 Ms
Rozlíšenie 2048
Dosah Plný
Telemetri Áno (napätie letového akumulátora)
Učiteľ-žiak Bezdrôtový

K stiahnutiu

Manuál Manuál 0 B

Otázka k produktu: Spektrum DXS DSMX (len vysielač)

Kód tovaru: SPMR1010

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.