Odoslať stránku na e-mail:
1:72 Hawker Hurricane MK.IIC

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

1:72 Hawker Hurricane MK.IIC

Náhľad produktu - 1:72 Hawker Hurricane MK.IIC

Dostupnosť:
Nie je na sklade

Aktuálna cena: 4,62 €
Pôvodná cena: 4,87 €
+
Výrobca: Směr
Kód tovaru: 1210842

Popis produktu

 

Hawker Hurricane bolo britské jednomiestne stíhacie lietadlo slúžiace v RAF a v letectvách ďalších spojeneckých armád počas druhej svetovej vojny. Hurricane spolu so Spitfire tvorili základ britského stíhacieho letectva počas bitky o Britániu.

Lietadlo vzniklo v polovici 30. rokov, išlo o prvý moderný stíhací jednoplošník britského Royal Air Force. Postupne však bol vytláčaný modernejším a výkonnejším Spitfire, hoci ten bol výrobne náročnejší - a aj drahší. Neskôr sa Hurricane uplatnil ako stíhací bombardér, vyzbrojený 40mm kanóny v severnej Afrike ničil tanky nemeckého Afrikakorpsu či ako námorný Hawker Sea Hurricane operoval z palúb britských lietadlových lodí.

Mierka: 1:72
Počet sfarbenie: 2
Počet dielov: 40
Dĺžka modelu: 136mm
Rozpätie modelu: 169mm
Obtiažnosť: nízka

Nutné dokúpiť:
Farby (na požiadanie)
Lepidlo na plastikové modely
Riedidlo
Štetce

Dotaz na produkt: 1:72 Hawker Hurricane MK.IIC

Kód tovaru: 1210842

Text dotazu

Vyhlasujem, že v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári, ktoré týmto poskytujem iba spoločnosti PECKA MODELÁR s.r.o. za účelom využitia pre marketingové spracovanie a zasielanie informácií a ponúk spoločnosti.

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať