Odoslať stránku na e-mail:
1:72 Jakovlev Jak 3

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

1:72 Jakovlev Jak 3

Náhľad produktu - 1:72 Jakovlev Jak 3

Dostupnosť:
Na sklade 3 ks

Zlatnická - eshop 1 ks
Karolíny Světlé 1 ks
OC Albert 1 ks
Aktuálna cena: 4,62 €
Pôvodná cena: 4,87 €
+
Výrobca: Směr
Kód tovaru: 1210836

Popis produktu

 

Menšie množstvo strojov Jak-3 z predsériovej výroby bolo nasadených v čase bitky pri Kursku, kde svojou obratnosťou aj výkonmi v malých výškach prevyšovali stroje protivníka. Ovšem skutočné sériové stroje Jak-3 prichádzali k bojovým jednotkám až na jar 1944. Ako najvyššie ocenenie kvalít Jakov 3 nepochybne slúži aj skutočnosť, že si ho do výzbroje vybrali príslušníci francúzskej stíhacej jednotky Normandie-Nemunas, bojujúcich po boku ruských spojencov ma východnom fronte ( jeden z originálnych strojov s ktorými sa "Normandie-Nemunas" po vojne vracali domov, ktorý sa dodnes zachoval v zbierkach francúzskeho Musée de l 'Air, je svetovým unikátom na ktorý Francúzi môžu byť právom hrdí). História tohto bezpochyby zaujímavého a výkonného stroja nekončí ani v súčasnosti. Rusko ich v obmedzenej kusovej výrobe (s americkými motormi) vyrába pre solventných zberateľov ešte dnes.

Mierka: 1:72
Počet kamufláží: 2
Počet dielov: 34
Dĺžka modelu: 119mm
Rozpätie modelu: 127mm
Obtiažnosť: nízka

Nutné dokúpiť:
Farby HUMBROL: 105 119 65 + 64
Lepidlo na plastikové modely
Riedidlo
Štetce

Dotaz na produkt: 1:72 Jakovlev Jak 3

Kód tovaru: 1210836

Text dotazu

Vyhlasujem, že v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári, ktoré týmto poskytujem iba spoločnosti PECKA MODELÁR s.r.o. za účelom využitia pre marketingové spracovanie a zasielanie informácií a ponúk spoločnosti.

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať