Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

Proboat Impulse 32″ RTR (zelený)

Náhľad produktu - Proboat Impulse 32″ RTR (zelený)

Dostupnosť:
Na sklade u dodávateľa

Cena v e-shope s DPH: 603,73 €
Cena na predajni: 635,25 €
+
Výrobca: Proboat
Kód tovaru: PRB08037T1

Popis produktu

Rýchlostný čln Impulse 32 s trupom typu Deep-V prináša maximálny výkon a kvalitu - kombinuje súťažný laminátový trup s výkonnou pohonnou jednotkou. Nebudete sa môcť nabažiť extrémnej rýchlosti až 88 km/h. Vysoko výkonný a vodou chladený motor Spektrum 2000kV spolu s vodou chladeným regulátorom Smart Spektrum Firma 160A je schopný dať výkon až 3 HP. Vďaka Deep-V závodne koncipovanému laminátovému trupu je perfektne prilepený k vode. Nastaviteľné trimovacie kormidlá stabilizujú loď pri neuveriteľne vysokých rýchlostiach.

Impulse 32 je napájaný dvojicou LiPo akumulátorov 2-3S, ktoré sú sériovo pripojené k regulátoru. Vysielač Spektrum DX3 a vodoodolný 3-kanálový prijímač Spektrum SR315 s telemetriou a duálnym protokolom zaisťujú bezpečné spojenie. Vďaka technológii Smart môžete vidieť stav napätia batérie priamo na vysielači. Môžete mať ale oveľa viac, ak použijete vysielač podporujúci prenos telemetrických dát (napr. Spektrum DX5). V takom prípade budete mať prehľad o teplote regulátora, prúdu, otáčkach motora, a to v reálnom čase (buď s modulom Blue Tooth Module alebo Dashboard).

Impulse 32 je tiež vybavený vrstveným trupom zo sklených vlákien a krytom s hliníkovými zámkami. Trup je navyše vystužený odolnou vnútornou konštrukciou z kompozitného materiálu. Kormidlo je vyrobené z hliníka a lodná skrutka z nerezovej ocele.

Vlastnosti:

 • kvalitný laminátový trup s geometriou pretekárskeho člna pre minimálny odpor vody a maximálnu stabilitu pri vysokých rýchlostiach;
 • 3-kanálová volantová RC súprava Spektrum DX3 s telemetriou SMART;
 • vodou chladený 4-pólový striedavý motor Firma 2000kV Brushless Marine;
 • vodou chladený regulátor otáčok Firma 160A Smart BL Marine;
 • regulátor je kompatibilný s LiPo akumulátormi 6S (2× 3S) osadenými silovými konektormi IC5 (EC5);
 • 3-kanálový prijímač Spektrum SR315 s telemetriou;
 • nastaviteľné vyvažovacie plôšky a kormidlo;
 • vodoodolná vložka pre elektroniku;
 • kormidlo z eloxovaného hliníka pre vynikajúcu stabilitu a trvanlivosť;
 • lodná skrutka z nerezovej ocele;
 • vodoodolné servo riadenia Spektrum S605 s kovovými prevodmi;
 • maximálna rýchlosť až 88 km/h.

Vodou chladený motor Spektrum 2000kV

V trupe lode je nainštalovaný vodou chladený striedavý motor Spektrum 2000kV Marine, ktorý má vysokú účinnosť 90% a výkon cca 3 HP. Modelu udelí rýchlosť bezmála 90 km/h.

Technológia Spektrum™ Smart

Loď Impulse 32 je kompatibilná s technológiou Spektrum Smart, ktorá umožňuje užívateľovi sledovať stav napätia batérie priamo na vysielači Spektrum DX3, ktorý je obsiahnutý v sete. Model toho ale vie viac, ak máte k dispozícii kompatibilný vysielač Spektrum DX5 Pro, budete mať k dispozícii aj údaje o teplote regulátora, odoberanom prúde či otáčkach motora.

Pevný laminátový trup

Odolný laminátový trup vydrží nápor, ktorý musí trup znášať pri jazde vysokou rýchlosťou. Aerodynamický tvar trupu zaisťuje nízky odpor a loď preto ľahko dosahuje vysokú rýchlosť. Kryt trupu bezpečne pútajú 4 hliníkové skrutky.

Hydrodynamický tvar trupu

Spodná časť trupu typu Deep-V má pozdĺžne vytvarované stabilizačné linky, ktoré pri jazde pomáhajú lodi udržiavať priamy smer. Vďaka závodne koncipovanému laminátovému trupu sa pri jazde loď perfektne zarezáva do vodnej hladiny, výkon motora tak môže byť plne využitý. Nastaviteľné trimovacie plôšky pomôžu nastaviť pre dané podmienky optimálny prítlak.

Vysielač Spektrum DX3

Technológia Spektrum zaisťuje čisté a nerušené spojenie medzi vysielačom a prijímačom. Vysielač DX3 je vybavený technológiou Spektrum Smart. Pomocou LED diód informuje a aktuálnom stave pohonného akumulátora.

Prijímač Spektrum SR315

3-kanálový prijímač Spektrum SR315 DSMR novej generácie v prevedení mikro má rámcovú rýchlosť 5,5 ms, a tak poskytuje rýchlejšie pripojenie s nízkym oneskorením. Párovanie prijímača a vysielača sa vykonáva pomocou tlačidla. Technológia DSMR zaisťuje plný dosah a rýchlu odozvu. Jednoduchá voľba počas párovania umožňuje prednastaviť hodnoty všetkých dostupných kanálov a využívať systém SmartSafe a FailSafe, ktorý stiahne plyn a drží posledné známe hodnoty na dostupných kanáloch.

Vodoodolné servo riadenia

Vodoodolné digitálne servo Spektrum S605 s vysokým krútiacim momentom poskytuje viac než dostatočný výkon na udržanie lode v správnom smere. Hydroizolácia zaisťuje, že elektronika serva bude pri vniknutí vody do trupu lode v suchu.

Regulátor Smart Brushless Marine Spektrum Firma 160A

Regulátor Spektrum Smart Firma 160A ponúka dokonalý prehľad o stave vašej pohonnej jednotky, ktorý môžete mať k dispozícii prostredníctvom telemetrie v reálnom čase. Inteligentná technológia Smart zaisťuje, že všetka elektronika vášho modelu bude hladko spolupracovať pre dosiahnutie maximálnej efektivity a výkonu.

Nastaviteľné hliníkové otočné kormidlá

Možnosti nastavenia kormidiel umožňujú jemné doladenie stability a reakcií lode pre optimálne výkony, podľa aktuálneho stavu vodnej plochy a charakteru jazdy. Hliníkové kormidlá odolávajú nárazom do plávajúcich predmetov vo vode. Eloxované pre ochranu pred tvrdosťou vody.

Hliníková vzpera a kormidlo

Nastaviteľná podpera hriadeľa lodnej skrutky a kormidlo sú z hliníka. Povrchová úprava je realizovaná eloxovaním. Kormidlo má špeciálnu funkciu odtrhnutia, ktorá chráni trup pred poškodením v prípade nárazu do plávajúcich úlomkov alebo pri vyjdení na breh.

Lodná skrutka z nerezovej ocele

Vysokou životnosťou a odolnosťou možno charakterizovať lodnú skrutku lode, ktorá je vyrobená z nerezovej ocele. Vďaka stabilite použitého materiálu má vysokú účinnosť a rovnakú výkonovú charakteristiku aj po dlhšej dobe používania.

Praktický stojan lodi

Robustná drevená konštrukcia stojanu je praktická, penové lišty ochránia povrch lode pred poškriabaním. V prípade potreby sa dá stojan nafarbiť tak, aby ladil s farbou vášho člna.

Obsah balenia

Obsahom balenia je zostavená RC loď Impulse 32 s nainštalovanými komponentmi v podobe striedavého motora Firma 2000kV Brushless Marine, striedavého regulátora otáčok Firma 160A Smart BL Marine, prijímača Spektrum SR315 DSMR 3Ch a serva riadenia Spektrum S605 Hi Torque. V balení ďalej nájdete vysielač Spektrum DX3 Smart DSMR, stojanček lode, viacjazyčný manuál v angličtine, nemčine, francúzštine, taliančine a návod v češtine.

Nutné dokúpiť

Ku sprevádzkovaniu modelu budete potrebovať dvojicu 2-3S LiPo akumulátorov v pevnom puzdre (Hard Case) osadených silovými konektormi IC5/EC5. Kapacita akumulátorov by mala byť minimálne 5000 mAh a prúdová zaťažiteľnosť 50C. Nezaobídete sa bez kvalitného nabíjača na tieto pohonné akumulátory. Pre napájanie vysielača sú potrebné 4 články typu AA (tužkové batérie). Pre bežnú prevádzku nutne potrebujete špeciálny mazací tuk pre mazanie lodného hriadeľa.

Technické informácie

Konštrukcia Laminát
Druh stavebnice RTR
Typ Motorový rýchlostný čln
Dĺžka 837 mm
Šírka 238 mm
Výška 146 mm
Druh pohonu Elektromotor
Hmotnosť 4060 g

K stiahnutiu

Videá

Otázka k produktu: Proboat Impulse 32″ RTR (zelený)

Kód tovaru: PRB08037T1

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Proboat Impulse 32: Kormidlo.
PRB281100
Dočasne
nedostupné
63,10 € 61,80 €
Proboat Impulse 32: Lôžko motora.
PRB282092
Dočasne
nedostupné
30,55 € 29,92 €
Proboat Impulse 32: Sada spojok.
PRB281097
Dočasne
nedostupné
21,14 € 20,70 €
Proboat Impulse 32: Samolepky zelené.
PRB289006
Dočasne
nedostupné
30,55 € 29,92 €
Proboat Impulse 32: Stojanček lode.
PRB286074
Dočasne
nedostupné
14,86 € 14,56 €
Proboat Impulse 32: Strihacia skrutka.
PRB285003
Dočasne
nedostupné
11,73 € 11,48 €
Proboat Impulse 32: Tiahla riadenia.
PRB286070
Dočasne
nedostupné
14,86 € 14,56 €
Proboat Impulse 32: Rúrka.
PRB282080
Dočasne
nedostupné
16,82 € 16,48 €
Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.