Kód tovaru: SPMX50003S100H5
EAN: 605482418383
Poslať otázku
  • Popis produktu
  • Technické informácie
Popis produktu
Spektrum SPMX50003S100H5 - Spektrum Smart LiPo Car 3S 5000mAh 11,1V (100C) Hardcase IC5
LiPo akumulátor Spektrum Smart LiPo Car 3S 5000mAh 11,1V (100C) Hardcase IC5 s integrovanou technológiou Spektrum Smart a konektorom IC5 ponúka kontrolu nad stavom batérií a bezpečnejšie nabíjanie. Pri nabíjaní prostredníctvom nabíjačky Spektrum Smart budete mať k dispozícii rad dôležitých parametrov, a to ihneď po pripojení batérie k nabíjačke. Po skončení prevádzky možno nastaviť parkovacie nabíjanie.
Vlastnosti technológie Smart:
  • Technológia Spektrum Smart umožňuje jednoduché nabíjanie a údržbu batérií.
  • Integrovaný mikročip uchováva jedinečné parametre pre každú batériu.
  • Nové konektory IC3 a IC5 sú kompatibilné s EC3 a EC5.
  • Inteligentné vybíjanie umožňuje automatické vybitie batérie na bezpečné napätie.
LiPo batérie Spektrum Smart uchovávajú jedinečné dáta:
  • výrobcu batérie,
  • typ batérie,
  • kapacitu batérie,
  • stav kapacity batérie,
  • napätie jednotlivých článkov,
  • teplotu batérie,
  • cykly nabíjanie/vybíjanie.
Technológia Spektrum SMART
Prehľadné dáta
Jednoduché nabíjanie
Nové konektory IC3 a IC5
Nastavenie parkovacieho napätia SMART
Videá
Technické informácie
Typ LiPo
Použitie Autá, lode
Konfigurácia článkov 3S1P
Kapacita 5000 mAh
Napätie 11,1 V
Rozmery 139×46×39 mm
Hmotnosť 410 g
Nabíjací prúd 5 A
Konektor silový IC5
Konektor pre balancér JST-XH
Súvisiace produkty
22 položiek
Spektrum Smart G2 nabíječ S2100 2× 100W AC
Nabíječ Spektrum Smart G2 S2100 2× 100W AC nové generace se dvěma výstupy po 100 W a technologií SMART přináší nejmodernější uživatelsky přívětivé prostředí, ovládání tlačítky, výstup s konektory IC3/IC5, 2× konektor balancéru JST-XH, displej 320×240 IPS LCD a USB výstup 5 V/2 A pro externí zařízení. Moderní ergonomická skříň s gumovými úchyty.