Kód tovaru: SPMX52S100H5
EAN: 605482763759
Poslať otázku
  • Popis produktu
  • Technické informácie
Popis produktu
Spektrum SPMX52S100H5 - Spektrum Smart G2 LiPo 2S 5000mAh 7,4V (100C) Hardcase IC5 Plug
LiPo akumulátor Spektrum Smart G2 LiPo 2S 5000mAh 7,4V (100C) Hardcase IC5 Plug je novou generáciou akumulátorov bez konektora balancéra vybavených dátovým káblom IC3. Vyžadovaný je nabíjač Spektrum Smart G2. Integrovaný mikročip ukladá jedinečné parametre každej batérie, technológia Smart pre jednoduché nabíjanie.
Spolupracujúca elektronika batérie a nabíjača vie poskytovať užívateľovi informácie, ktoré sú dôležité pre posúdenie kvality akumulátora, teda stav jednotlivých článkov a ukladanie histórie konkrétnej batérie do nabíjača. Použitie rýchlejšieho automatického vybíjania až 1,5 A pre bezpečné skladovacie napätie (storage) ušetrí váš čas.
Batérie Smart G2 sú z výroby naprogramované tak, aby sa po 72 hodinách nečinnosti automaticky upravilo napätie na bezpečné skladovacie napätie 3,9 V na článok. Vďaka tomu bude mať vaša batéria dlhšiu životnosť a lepší výkon po celú dobu jej životnosti. Nastavenie automatického storage môžete pomocou nabíjača Smart zrušiť. Batérie G2 taktiež ponúkajú vyššiu rýchlosť vybíjania pre storage, ktorá je trikrát rýchlejšia ako predchádzajúca batéria G1 Smart.
Batérie Spektrum Smart G2 LiPo uchovávajú širokú škálu základných informácií vrátane:
  • značky batérie,
  • typu batérie,
  • kapacity batérie,
  • hodnotenia batérie C,
  • napätia jednotlivých článkov,
  • teploty batérie.
Cykly nabíjania a vybíjania
Vlastnosti batérie Spektrum Smart G2:
  • nabíjanie a balansovanie prostredníctvom jedného konektora IC3 alebo IC5 a dátového vodiča;
  • integrovaný mikročip ukladá jedinečné parametre každej batérie;
  • konektory IC3 a IC5 sú kompatibilné so konektormi EC3 a EC5;
  • zosilnené vnútorné hliníkové bočné dosky chránia články a zlepšujú odvod tepla;
  • vybíjanie až 1,5 A pre bezpečné skladovacie napätie;
  • je vyžadovaný inteligentný nabíjač Spektrum G2 (alebo nabíjač Smart s aktualizáciou G2).
Pripojenie a nabíjanie iba konektorom IC
Dáta k dispozícii
Automatické nastavenie Smart Storage
Batérie Spektrum Smart G2 sa o seba prakticky starajú, sú z výroby naprogramované tak, aby sa po 72 hodinách nečinnosti automaticky upravilo napätie článkov na bezpečné skladovacie napätie 3,9 V. Výsledkom je dlhšia životnosť batérie a lepší výkon po celú dobu životnosti batérie. Užívateľ môže zmeniť nastavenie pomocou nabíjača a automatické storage vypnúť.
Jednoducho a rýchlo
Konektory IC3 a IC5
Technické informácie
Typ LiPo
Použitie Autá
Konfigurácia článkov 2S1P
Kapacita 5000 mAh
Napätie 7,4 V
Dĺžka 138 mm
Šírka 46 mm
Výška 25 mm
Hmotnosť 260 g
Zaťažiteľnosť 37 W/h
Nabíjací prúd 5 A
Konektor silový IC5
K stiahnutiu
Súvisiace produkty
23 položiek
Spektrum Smart G2 nabíječ S2100 2× 100W AC
Nabíječ Spektrum Smart G2 S2100 2× 100W AC nové generace se dvěma výstupy po 100 W a technologií SMART přináší nejmodernější uživatelsky přívětivé prostředí, ovládání tlačítky, výstup s konektory IC3/IC5, 2× konektor balancéru JST-XH, displej 320×240 IPS LCD a USB výstup 5 V/2 A pro externí zařízení. Moderní ergonomická skříň s gumovými úchyty.