Vážení zákazníci, ospravedlňujeme sa, výdajné miesta DPD sú aktuálne z technických dôvodov mimo prevádzky.

Spektrum trojkanálový prijímač SR315 DSMR

Náhľad produktu - Spektrum trojkanálový prijímač SR315 DSMR

Dostupnosť:
Na sklade u dodávateľa

Cena v e-shope s DPH: 57,57 €
Cena na predajni: 58,78 €
+
Výrobca: Spektrum
Kód tovaru: SPMSR315

Popis produktu

3-kanálový prijímač Spektrum SR315 DSMR Sport novej generácie v mikro prevedení, s rámcovou rýchlosťou 5,5 ms, poskytuje rýchlejšie pripojenie s nízkym oneskorením a párovaním tlačidlom bez nutnosti mať párovací konektor. Nový dizajn s malými rozmermi a hmotnosťou iba 6g, je ideálny pre zástavbu do malých áut. Možnosť výberu SmartSafe™ alebo "Gas" Failsafe. Prijímač nemá ochranu proti vode.

Technológia DSMR zaisťuje plný dosah a rýchlu odozvu prijímača na povely. SR315 je postavený na novom modernom dizajne, je malý, ľahký a pripravený pre takmer akúkoľvek RC aplikáciu. Puzdro má pridanú podporu antény a integrovaný slot antény pre bezproblémovú prevádzku.

Už žiadny párovací konektor! Namiesto toho sa na uvedenie režimu párovania použije iba tlačidlo pre jednoduché použitie. Naviac máte možnosť výberu SmartSafe™ aj prednastavenú možnosť "Gas" Failsafe. Spektrum ponúka viac funkcií v cenovo dostupnom prijímači pre vyššie úžitkové vlastnosti a bezproblémovú prevádzku.

Kompaktný nový dizajn

SR315 je možné umiestniť do veľmi malých a stiesnených priestorov modelu. Boli zaoblené rohy pre väčšiu úsporu miesta a krabička má pridanú podporu antény a integrovaný slot antény pre modely, ktoré nemajú dosť priestoru na inštaláciu antény.

Párovacie tlačidlo

Nová technológia eliminuje potrebu starého párovacieho konektora. S tlačidlom na hornom paneli SR315, je procedúra oveľa pohodlnejšia ako kedykoľvek predtým. Navyše sú k dispozícii dve možnosti párovania, ktoré uľahčujú proces tým, že umožňujú párovanie pri zapnutí alebo až po pripojení napájania prijímača.

Gas Mode Failsafe

Najnovší režim ochrany integrovaný v prijímači SR315 pre RC modely áut je Gas Mode Failsafe. Jednoduchá voľba počas párovania umožňuje užívateľom prednastaviť hodnoty všetkých dostupných kanálov. Okrem toho možno využívať ešte systém SmartSafe™ FailSafe, ktorý stiahne plyn a drží posledné hodnoty na ostatných dostupných kanáloch.

Vlastnosti prijímača

  • Dizajn škatuľky s oblými rohmi a nízkou hmotnosťou
  • Vďaka párovaciemu tlačidlu nepotrebujete párovací konektor
  • SmartSafe™ Failsafe a "Gas Mode" k dispozícii pri párovaní
  • Bezpečný protokol modulácie DSMR a vysoká rámcová rýchlosť 5.5ms
  • Vhodný pre väčšinu RC modelov áut

Technické informácie

Použitie Autá
Pásmo 2,4 GHz
Modulácia DSMR
Počet kanálov 3
Napájacie napätie 3,5 - 9,6 V
Dĺžka 32,7 mm
Šírka 21,4 mm
Výška 13,6 mm
Hmotnosť 6 g
Dosah Plný

K stiahnutiu

Manuál Manuál 0 B

Otázka k produktu: Spektrum trojkanálový prijímač SR315 DSMR

Kód tovaru: SPMSR315

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2022. Všetky práva vyhradené.