Odoslať stránku na e-mail:
E-flite Air Tractor 1.5m PNP

E-flite Air Tractor 1.5m PNP

Náhľad produktu - E-flite Air Tractor 1.5m PNP

Dostupnosť:
Na sklade 1 ks

Zlatnická - eshop 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 316,04 €
Cena na predajni: 325,45 €
+
Výrobca: E-flite
Kód tovaru: EFL16475

Popis produktu

Populárne americké poľnohospodárske lietadlo Air Tractor ponúka E-flite ako RC model s rozpätím 1,5 m v žiarivo žltom sfarbení. Model je vybavený extra funkciami, ako sú LED navigačné a pristávacie svetlá, štrbinové klapky. Samozrejmosťou je podvozok s veľkými kolesami. Veľká kabína s pilotom a palubnou doskou a radom maketových doplnkov vrátane znázornenia paneláže skvele dotvára maketový vzhľad.

Výborné letové vlastnosti sú samozrejmosťou, pretože Air Tractor disponuje schopnosťou krátkeho vzletu a pristátia STOL (Short Take Off and Landing). Zvládne ale aj akrobaciu alebo lietať maketovo ako práškovacie lietadlo.

Spoločnosť Air Tractor bola založená v roku 1978, teraz je popredným výrobcom lietadiel určených pre poľnohospodárske, hasičské a iné úžitkové práce. Lietadlá Air Tractor sa vyváža do viac ako 30 krajín po celom svete.

RC model E-flite Air Tractor je dolnoplošník pre stredne pokročilých až skúsených pilotov. Špeciálne vyladený motor a 3-listá vrtuľa s regulátorom 50 A poskytujú fantastický výkon. Model je možné napájať LiPo akumulátorom 3S s kapcitou 2200-3200 mAh, ale aj 4S akumulátorom pre takmer neobmedzený vertikálny výkon, a to bez akýchkoľvek úprav.

Funkčné štrbinové klapky znížia rýchlosť letu, a tak umožnia krátky vzlet a pristátie (STOL). Robustný podvozok a kolesá s veľkými pneumatikami umožňujú, aby Air Tractor lietal z betónu, trávy, štrku alebo iných povrchov.

Nainštalujte voliteľné plaváky (obj.č.: EFL5261) a pridajte do svojich obľúbených letových miest veľké rybníky alebo jazerá. Dokúpiť si môžete tiež lyžinový podvozok (obj.č.: EFLA970) pre vzlet a pristátie na snehu.

Hotové sfarbenie a povrchová úprava obtlačkami poskytuje vynikajúcu viditeľnosť, ktorú ešte zvýraznia LED navigačné a pristávacie svetlá.

Vlastnosti:

 • RC model poľnohospodárskeho úžitkového práškovacieho lietadla;
 • výborné letové vlastnosti;
 • schopnosť krátkeho vzletu a pristátia (STOL);
 • športové a akrobatické schopnosti;
 • 50 A striedavý regulátor otáčok je kompatibilný s 3-4S LiPo akumulátormi;
 • funkčné štrbinové klapky pre kratší vzlet a pristátie;
 • nainštalované servá s kovovými prevodmi;
 • robustný podvozok s veľkými pneumatikami;
 • voliteľné plaváky v štýle EDO s riaditeľnými kormidlami (predávajú sa samostatne);
 • voliteľné lyže pre lietanie na snehu (predávajú sa samostatne);
 • funkčné LED pristávacie, navigačné a zábleskové svetlá;
 • hotové sfarbenie s radom detailov, prelisy, paneláž a pod.;
 • ľahká, odolná a vystužená kompozitná konštrukcia z EPO;
 • rýchla a jednoduchá montáž pomocou skrutiek, netreba lepidlo;
 • jednoduchá inštalácia dvojdielneho krídla a výškovky.

Výkonný motor BL10

Model má nainštalovaný výkonný striedavý motor BL10 800kV, ktorý je osadený 3-listou vrtuľou 11×7,5" a regulátorom Eflite 50A. Vďaka dostatočnému výkonu je možné vykonávať základnú akrobaciu. Pokiaľ chcete väčšiu porciu výkonu, použite 4S LiPo akumulátor.

Tuhá a ľahká konštrukcia

Model je vyrobený z pevného a odolného materiálu EPO, ktorý je za tepla vstrekovaný do foriem. Výsledkom je vynikajúci vzhľad a prepracovaná ľahká konštrukcia pre čo možno najlepší zážitok z letu. Kormidlá a všetky ovládacie prvky sú už nainštalované vo výrobnom závode.

Osvetlenie modelu

Air Tractor prichádza s realistickými LED pristávacími, navigačnými a zábleskovými svetlami, ktoré sú napájané z pohonného akumulátora.

Rýchla montáž

Na dokončenie modelu nepotrebujete žiadne lepidlo, pretože diely sa zostavia alebo zacvaknú na svoje miesto počas chvíle. Dvojdielne krídlo a výškovka výrazne uľahčujú prepravu a skladovanie.

Nainštalované klapky

Vztlakové klapky zvyšujú vztlak, model sa potom môže pohybovať nižšími rýchlosťami. Vzlet aj pristátie tak môže prebiehať na kratšej dráhe.

Prístup k elektronike

Prístup k batérii je možný po odobratí krytu trupu, ktorého súčasťou je kabína. Preto je výmena batérie veľmi jednoduchá a pohodlná.

Obsah balenia

Balenie obsahuje dokončený model E-flite Air Tractor 1.5m s nainštalovanou pohonnou jednotkou, regulátorom otáčok, servami a LED osvetlením. Súčasťou balenia je aj produktový manuál.

Nutné dokúpiť

Ku sprevádzkovaniu modelu budete potrebovať 6-kanálovú RC súpravu (vysielač a prijímač), LiPo akumulátor 3-4S s kapacitou 2200-3200 mAh vybavený konektorom EC3/IC3 a kompatibilný nabíjač.

Technické informácie

Druh stavebnice PNP
Konštrukcia EPO
Náročnosť pilotáže Mierne pokročilí
Typ Civilné
Rozpätie 1498 mm
Dĺžka 978 mm
Letová hmotnosť 1680–1770 g
Nosná plocha 30,5 dm²
Plošné zaťaženie 55–58 g/dm²
Elektro pohon Striedavý BL10 800kV
Regulátor E-flite 50A

K stiahnutiu

Manuál Manuál 0 B

Videá

Otázka k produktu: E-flite Air Tractor 1.5m PNP

Kód tovaru: EFL16475

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2020. Všetky práva vyhradené.