Odoslať stránku na e-mail:
RC lietadlá elektro

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Lietadlá elektro

Viac o kategórii

Sekcia RC lietadiel s elektromotorom, obsahuje mnoho rôznych druhov RC lietadiel, v rôznych stupňoch zostavenia a to ako pre začiatočníkov tak pokročilých. Lietadlá označené RTF sú plne zostavené a po nabití akumulátora pripravené k letu. Modely ARF obsahujú všetky základné diely v celku, ale je k nim potrebné dokúpiť ďalšie príslušenstvo a následne ich zostaviť. V ponuke sú makety skutočných lietadiel, akrobatické RC lietadlá, atď. Lietadlá sa ďalej delia do kategórií podľa rozpätia krídel (do 1000 mm, 1001-1999 mm, nad 2000 mm).

 

FILTROVAŤ PODĽA...
Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať