Odoslať stránku na e-mail:
1:10 Traxxas TRX-4 Ford Bronco TQi RTR Sunset

1:10 Traxxas TRX-4 Ford Bronco TQi RTR Sunset

Náhľad produktu - 1:10 Traxxas TRX-4 Ford Bronco TQi RTR Sunset

Dostupnosť:
Na sklade 1 ks

Zlatnická - eshop 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 585,84 €
Cena na predajni: 603,88 €
+
Výrobca: Traxxas
Kód tovaru: TRA82046-4-SNS

Popis produktu

Kompletne zostavený TRX-4 Ford Bronco je realisticky spracovaný RC model Fordu Bronco z roku 1979. Model vyniká nielen skvelým technickým vybavením, ale aj perfektnými a verne spracovanými detailmi karosérie v štýle 70 rokov. Ford Bronco môže vďaka skvelému podvozku a vodeodolnej elektronike do akéhokoľvek terénu. Profesionálne spracovanie podtrhuje široká paleta náhradných dielov spolu s dielmi tuningovými. K modelu je možné napríklad dokúpiť úžasnú LED svetelnú sadu, kryt nárazníka, rezervu pod.

Vlastnosti:

 • Model je kompletne zostavený a pripravený k jazde
 • Licencovaná detailne spracovaná karoséria
 • Diaľkovo riadenie uzávierky diferenciálov
 • Diaľkovo riadená dvojstupňová prevodovka
 • Portálové nápravy s prevodovkou
 • Výkonný jednosmerný motor Traxxas Titan 21T
 • Jednosmerný elektronický regulátor Traxxas XL-5 HV so špeciálnymi režimami
 • Zatáčanie predných kolies o 45° na obe strany
 • Optimalizovaná geometria obmedzujúca bump-steer efekt (zmena zbiehavosti kolies v závislosti na svetlej výške)
 • Pneumatiky pre vynikajúcu priľnavosť k povrchu
 • Dlhá doba jazdy - s LiPo akumulátorom 11,1 V 5000 mA až 2 hodiny

Nové šasi

Nové, upravené šasi TRX-4 je postavené z dvoch oceľových profilov, ktoré zabezpečujú dostatočnú tuhosť podvozka. Vďaka osvedčenému umiestnenie motora v prednej časti je zabezpečené dostatočné zaťaženie predných kolies. Akumulátor je umiestnený v osi šasi, takže je model presne vyvážený a pri jazde sa nenaklápa. Zmien dostali tiež blatníky, ktoré sú teraz pripevnené priamo k šasi a nie sú už súčasťou karosérie.

Nápravy

Šasi TRX-4 používa portálové nápravy s nápravovou prevodovkou. Nápravová prevodovka zvyšuje svetlú výšku, znižuje namáhanie diferenciálov, prevodovky, kardanových hriadeľov a ďalej sa znižuje torzná sila - model sa menej naklápa.

Zatáčanie predných kolies je možné o uhol 45°, riadenie je zabezpečené servom Traxxas 2075X s kovovými prevodmi. Vďaka novému šasi dosiahne model skvelý nájazdový uhol 63°.

Motor a regulátor

Srdcom modelu Traxxas TRX-4 je jednosmerný motor Titan 21T radu 550 a elektronický regulátor XL-5 HV s možnosťou voľby jazdných režimov. Pri použití akumulátora LiPo 3 S 5000 mAh sa doba jazdy auta pohybuje okolo 2 hodín.

Prevodovka

Model je vybavený dvojstupňovou prevodovkou. Zmena prevodového stupňa sa ovláda červeným kolískovým prepínačom na vysielači. Toto riešenie robí z podvozku TRX-4 veľmi všestranný model, ktorý dokáže jazdiť pomaly aj rýchlo - ako práve potrebujete.

Diferenciály

Uzávierky diferenciálov sú nezávisle riadené 2 servami. Sila zo serv je prenášaná pomocou bovdenov do diferenciálov. Uzávierky sa riadia trojpolohovým prepínačom na vysielači a poskytujú nasledujúce kombinácie:

 • Oba diferenciály sú otvorené
 • Uzavretý je len predný diferenciál
 • Uzavreté sú oba diferenciály

Karoséria

Úžasne spracovaná karoséria ponúka množstvo skvelých detailov, ako sú napríklad bočné chrómové lišty, spätné zrkadlá, stierače a predná maska. Model je pripravený pre širokú paletu tuningových dielov. Na výber je karoséria v červenej farbe alebo Sunset.

Kolesá

Kolesá 1.9" TRX-4 Canyon Trail, sú novo chrómované a dokresľujú celkový vzhľad modelu, spolu s chrómovanými nárazníkmi a krytmi diferenciálov.

RC súprava Traxxas TQi s možnosťou BlueTooth konektivity

Traxxas pre Vás pripravil úplne nový rad RC súprav pre RC modely áut. Pôvodne bolo možné RC vysielače vybaviť dokovacou stanicou pre zariadenia od Apple. Traxxas pokračuje vo vývoji ďalej a pripravil pre Vás RC vysielač so slotom pre bezdrôtový BlueTooth modul (modul sa predáva samostatne) .Vďaka tomu môžete k vysielaču bezdrôtovo pripojiť akékoľvek zariadenie s Bluetooth LE rozhraním a operačným systémom Apple iOS (iPhone, iPod, iPad, ... ) alebo Google Android (Samsung Galaxy, ...). Aplikácia Traxxas Link pre zariadenia od Apple je k dipozícii zdarma na AppStore, aplikácie pre zariadenia Google Android je zadarmo na stránkach GooglePlay.

Traxxas Link App je výkonná aplikácia, ktorá Vám dáva úplnú kontrolu nad prevádzkou a ladením RC modelu Traxxas s ohromujúcou vizualizáciou a absolútnou presnosťou nastavenia. Traxxas Link zobrazuje telemetrické dáta v reálnom čase, meria rýchlosť, otáčky, teplotu a napätie batérie. Nastavenie RC modelov môžete zdieľať, môžete si vytvoriť ľubovoľný počet profilov pre konkrétnu trať alebo užívateľa, napr. deti. Všetko v aplikácii s brilantnou grafikou, ktorá je samozrejmosťou od Traxxas.

Obsah balenia

Balenie obsahuje kompletne zostavený RC model Fordu Bronco s karosériou Sunset, vrátane chrómových dielov, 5-kanálový vysielač Traxxas TQi, bez nainštalovaného Bluetooth modulu, sada náradia a podrobný návod na použitie v angličtine a češtine.

Nutné dokúpiť

Pre sprevádzkovanie modelu potrebujete pohonný akumulátor, 4× AA batériu do vysielača a zodpovedajúci nabíjač.

Technické informácie

Typ Crawler
Mierka 1:10
Dĺžka 561 mm
Šírka 248 mm
Rázvor 312 mm
Náhon 4WD
Motor Titan 21T
Regulátor XL-5 HV
Vysielač Traxxas TQi
Servo Traxxas 2075X s kovovými prevodmi
Tlmiče Traxxas GTS Shocks
Kolesá Canyon Trail 1.9 inch

K stiahnutiu

Videá

Otázka k produktu: 1:10 Traxxas TRX-4 Ford Bronco TQi RTR Sunset

Kód tovaru: TRA82046-4-SNS

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2020. Všetky práva vyhradené.