Odoslať stránku na e-mail:
RC autá elektrické

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

RC autá elektrické

Viac o kategórii

RC autá s elektrickým pohonom majú nespornú výhodu v nízkych nárokoch na údržbu. O pohon sa stará elektromotor napájaný z batérie, takže jedinou Vašou starosťou po zakúpení modelu je nabitie batérie a môžete vyraziť na trať. RC autá s elektromotorom sa ďalej delia do štyroch kategórií. Označenie "Cesty" dostali okruhové RC autá, na nerovnom teréne si s nimi síce moc neužijete, ale na trati dosahujú vysokých rýchlostí. Dávate radšej prednosť jazdeniu v teréne? Potom sú tu pre vás RC autá z kategórií Buggy pre terénne jazdenie, či Monster, s ktorým sa nemusíte báť pustiť ani do skalnatého terénu. A ak ste sa ešte nerozhodli, vyberte kategóriu Truggy, ktorá poskytuje kompromis medzi kategóriami Buggy a Monster.

 

FILTROVAŤ PODĽA...
Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať