Kvadrokoptéra Syma Z3 4 RTF

Cena v e-shope s DPH: 80,88 €
Na sklade 1 ks
Kúpiť
Kúpiť
Dostupnosť:
OC Šestka 1 ks
Výrobca: SYMA
Kód tovaru: SYZ3

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku
  • Popis produktu

  • Technické informácie

Popis produktu

Minikvadrokoptéra s rotormi s priemerom 144 mm, integrovanou miniatúrnou kamerou s Wi-Fi prenosom obrazu do mobilného telefónu pre pokojné i akrobatické poletovanie. Ideálne pre snímanie fotografií a videa doma i vonku.

Inovatívny skladací dron Syma Z3 zaujme nielen moderným prevedením, ale aj pohodlnosťou jeho ovládania. V zloženom stave je jeho veľkosť iba 130 mm. Po plnom rozložení, ktoré zaberie len 4 sekundy, je dron pripravený na lietanie po dobu viac ako 8 minút. Aerodynamické prevedenie šasi znižuje odpor vzduchu. Integrovaný snímač atmosférického tlaku udržuje stabilnú nadmorskú výšku modelu. Vďaka tomu môžete nerušene lietať a zhotovovať ostré zábery.

Model možno ovládať pomocou mobilného telefónu bežným spôsobom, režimom Gravity, vďaka ktorému možno dron smerovať naklápaním telefónu. K ovládaniu je samozrejme možné použiť aj dodávaný vysielač. Jednoduché ovládanie poteší najmä začiatočníkov. Zahŕňa funkcie ako nasledovanie objektu, vzlet a pristátie stlačením jediného tlačidla, 360° akrobacia, "bezhlavý" režim alebo plánovanie letu. Celý priebeh letu možno sledovať vďaka živému prenosu obrazu na vzdialenosť až 80 metrov.

Technické informácie

Počet kanálov 4
Akumulátor 3,7 V
Batéria vysielača 2× AA (nie sú súčasťou balenia)
Doba letu [min] 8
Doba nabíjania [min] 120
Dosah [m] 80
Rozlišenie kamery 720p
Hmotnosť [g] 116
Rozmery [mm] 320×320
Frekvencia [GHz] 2,4