Odoslať stránku na e-mail:
RC drony s kamerou a kvadrokoptéry

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Kvadrokoptéry s kamerou, RC drony

Viac o kategórii

Kvadrokoptéry, čiže rc drony s kamerou, sú obľúbené predovšetkým pre ľahšie ovládateľnosť, dobrú manévrovateľnosť a dostupnú cenu. Kvalitné drony tak ponúkajú nielen pokojný let, ale tiež aj možnosť akčných a presných preletov. V prípade zakúpenia kvadrokoptéry s kamerou získate neuveriteľné zábery z výšky, ktoré získate pomocou kamery upevnené na drone. Niektoré RC drony sú vybavené dokonca HD kamerou.

Kvadrokoptéry môžete vyberať z dronov určených pre amatérske lietanie, ktoré sú cenovo dostupnejšie, ako aj z profesionálnych dronov s rôznymi doplnkami, ktoré prekoná Vaše očakávania. Voliť môžete nielen rc drony s kamerou, GPS ale napr aj s on-line prenosom HD videa. S výberom tej správnej kvadrokoptéry pre Vás Vám radi pomôžeme. Neváhajte a vyberte si svoj nový dron z našej širokej ponuky rc modelov.

 

FILTROVAŤ PODĽA...
Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať