Drony a kvadrokoptéry s kamerou

Viac o kategórii

Kvadrokoptéry, čiže rc drony s kamerou, sú obľúbené predovšetkým pre ľahšie ovládateľnosť, dobrú manévrovateľnosť a dostupnú cenu. Kvalitné drony tak ponúkajú nielen pokojný let, ale tiež aj možnosť akčných a presných preletov. V prípade zakúpenia kvadrokoptéry s kamerou získate neuveriteľné zábery z výšky, ktoré získate pomocou kamery upevnené na drone. Niektoré RC drony sú vybavené dokonca HD kamerou.

Kvadrokoptéry môžete vyberať z dronov určených pre amatérske lietanie, ktoré sú cenovo dostupnejšie, ako aj z profesionálnych dronov s rôznymi doplnkami, ktoré prekoná Vaše očakávania. Voliť môžete nielen rc drony s kamerou, GPS ale napr aj s on-line prenosom HD videa. S výberom tej správnej kvadrokoptéry pre Vás Vám radi pomôžeme. Neváhajte a vyberte si svoj nový dron z našej širokej ponuky rc modelov.

32 položiek

Kvadrokoptéra Syma X20P 4 RTF

Kvadrokoptéra Syma X20P 4 RTF
Minikvadrokoptéra s rotormi s priemerom 144 mm pre pokojné i akrobatické poletovanie. Model je vybavený snímačom atmosférického tlaku, ktorý zaisťuje stabilitu letu aj visenie. Pre viac zábavy je dron schopný vykonať premety, úskoky a ďalšie akrobatické prvky. Syma X20P disponuje funkciou vzletu a pristátia stlačením jediného tlačidla. Špeciálny akumulátor umožňuje lietať na jedno nabitie až 5 minút.
SY20P 36,67 €
Dočasne
nedostupné
Kúpiť