V dôsledku vládneho nariadenia sú od pondelka 28. 12. všetky prevádzkarne PM v ČR uzavreté. Internetový predaj funguje v bežnom režime. Osobný odber tovaru objednaného prostredníctvom e-shopu je možný v Zlatníckej ulici v Prahe, a to cez výdajné okienko.

Drony a kvadrokoptéry s kamerou

Viac o kategórii

Kvadrokoptéry, čiže rc drony s kamerou, sú obľúbené predovšetkým pre ľahšie ovládateľnosť, dobrú manévrovateľnosť a dostupnú cenu. Kvalitné drony tak ponúkajú nielen pokojný let, ale tiež aj možnosť akčných a presných preletov. V prípade zakúpenia kvadrokoptéry s kamerou získate neuveriteľné zábery z výšky, ktoré získate pomocou kamery upevnené na drone. Niektoré RC drony sú vybavené dokonca HD kamerou.

Kvadrokoptéry môžete vyberať z dronov určených pre amatérske lietanie, ktoré sú cenovo dostupnejšie, ako aj z profesionálnych dronov s rôznymi doplnkami, ktoré prekoná Vaše očakávania. Voliť môžete nielen rc drony s kamerou, GPS ale napr aj s on-line prenosom HD videa. S výberom tej správnej kvadrokoptéry pre Vás Vám radi pomôžeme. Neváhajte a vyberte si svoj nový dron z našej širokej ponuky rc modelov.

 

FILTROVAŤ PODĽA...
Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.