Minikvadrokoptéra Syma X5SW 4 RTF (biela)

Cena v e-shope s DPH: 72,75 €
Na sklade 1 ks
Kúpiť
Kúpiť
Dostupnosť:
Karolíny Světlé 1 ks
Výrobca: SYMA
Kód tovaru: SY5SW
novinka

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku

Popis produktu

Minikvadrokoptéra s rotormi s priemerom 144 mm a miniatúrnou WiFi kamerou, ktorá umožňuje prenos obrazu do mobilného telefónu v reálnom čase. Model je vhodný pre pokojné aj akrobatické poletovanie a zhotovovanie fotografií alebo videa doma aj vonku.

Dron sa vyznačuje vynikajúcimi letovými vlastnosťami. Vďaka 6-osovému gyroskopu je model veľmi stabilný a umožňuje tak vyhotovenie obrazových záznamov vo vysokej kvalite. Konštrukcia z kvalitného pružného plastu chráni všetky časti modelu pred poškodením. Podvozok zaisťuje stabilitu pri vzlete aj pristátí a ochranné protektory vrtúľ zabránia ich poškodeniu.

Vďaka kvalitnej riadiacej jednotke je tento model veľmi stabilný, čo je podmienka pre zhotovovanie kvalitných video záznamov a fotografií. Zároveň je možné pomocou prepínača voliť medzi jednoduchými a dvojitými výchylkami a nastaviť tak správanie modelu podľa skúseností pilota (začiatočník/expert).

Červené a zelené LED diódy na modeli pomáhajú pri orientácii. Model je vybavený aj funkciou Headless - riadenie z pohľadu pilota v modeli. Automatická funkcia 3D Flip prináša dodatočnú zábavu. Jednoduchým stlačením jedného tlačidla prevedie model dokonalý premet.

Kamera disponuje rozlíšením videa 640×480 obr. bodov a 0,3 megapixelov pre fotografie. Možný je prenos obrazu do mobilného telefónu prostredníctvom WiFi. Videá vo formáte MOV a fotky vo formáte JPEG sú ukladané do mobilného telefónu.

Pre ovládanie kamery a živý FPV náhľad je určená aplikácia Syma FPV, ktorá je kompatibilná s mobilnými telefónmi s operačným systémom iOS (iOS 5.0 a vyššie) a Android (Android 4.1 a vyššie). Pohonný Li-Po akumulátor 3,7 V s kapacitou 500 mAh sa nabíja priloženým USB nabíjačom. Čas potrebný na nabitie akumulátora je cca 60 minút, doba letu sa pohybuje okolo 8 minút.

Vysielač 2,4 GHz je dodávaný v móde 2 s možnosťou prepnutia na mód 4. Na čelnej strane sú umiestnené ovládače pre funkciu dvojitej výchylky a automatický premet. S vysielačom je dodávaný aj držiak mobilného telefónu. Maximálny dosah ovládania modelu je 50–100 metrov.

Obsah balenia:

  • minikvadrokoptéra Syma X5SW,
  • vysielač 2,4GHz,
  • držiak mobilného telefónu,
  • kamera,
  • 8× vrtuľa,
  • sada ochranných oblúkov,
  • LiPo akumulátor 3,7 V s kapacitou 500 mAh,
  • USB nabíjač pohonného akumulátora,
  • skrutkovač.

Nutné dokúpiť:

  • 4 články typu AA (tužkové batérie) pre napájanie vysielača.

Náhradné diely a súvisiace produkty

4 položky