V dôsledku vládneho nariadenia sú v súčasnej dobe všetky prevádzky PM v ČR uzavreté. Internetový predaj funguje v bežnom režime. Osobný odber tovaru objednaného prostredníctvom e-shopu je možný v Zlatníckej ulici v Prahe, a to cez výdajné okienko.

Minikvadrokoptéra Syma X25PRO

Náhľad produktu - Minikvadrokoptéra Syma X25PRO

Dostupnosť:
Na sklade 2 ks

Zlatnická - eshop 1 ks
OC Letňany 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 130,04 €
Cena na predajni: 136,86 €
+
Výrobca: SYMA
Kód tovaru: SY25PRO
novinka

Popis produktu

Syma X25PRO je technológiami nabitá kvadrokoptéra disponujúca mnohými inteligentnými funkciami, ako napríklad GPS pozíciovanie, autonómne režimy letu, alebo plánovač letu. GPS pozíciovanie spoločne s pokročilými senzormi atmosférického tlaku zaisťuje stabilné visenie vhodné pre zhotovovanie leteckých záberov v HD kvalite, a v prípade výpadku signálu pošle dron späť k východiskovej pozícii, a nemôže dôjsť k jej strateniu.

Za pomoci aplikácie Syma Fly možno ovládať letu dronu nakreslením jeho trasy, alebo pridaním bodov trasy, ktoré bude nasledovať, prípadne možno vybrať z prednastavených autonómnych pohybov. "Bezhlavý" režim umožňuje X25PRO ovládať nezávisle na smere jeho čela, a závisí len od smeru vysielača. Pre prípady nehody je dron konštruovaný z odolného ABS materiálu, ktorý mu dodáva húževnatosť, odolnosť proti korózii a opotrebovaniu, a lepšie chráni pri páde.

Nedostatočnú hladinu akumulátora X25PRO indikuje svetelnými signálmi, a pokiaľ nemá dostatok energie pre návrat k východiskovej pozícii, automaticky pristane. Pokiaľ dôjde k záseku alebo strate vrtule, ochrana proti prepätiu automaticky vypne daný motor, aby zabránila poškodeniu elektroniky. 7,4V akumulátor s kapacitou 1000 mAh poskytuje energiu pre približne 12 minút prevádzky, a k jeho plnému nabitiu stačí 150 minút.

Nutné dokúpiť

Ku sprevádzkovaniu kvadrokoptéry budete potrebovať 4 články typu AA (tužkové batérie) pre napájanie vysielača.

Technické informácie

Akumulátor Li-Ion 7,4 V
Kapacita [mAh] 1000
Batérie vysielača 4× AA (nie sú súčasťou balenia)
Doba letu [min] 12
Doba nabíjania [min] 150
Dosah [m] 70
Rozmery [cm] 37,5×37,5×11,0
Frekvencia [GHz] 2,4

Otázka k produktu: Minikvadrokoptéra Syma X25PRO

Kód tovaru: SY25PRO

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.