Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

Kvadrokoptéra Syma X22W RTF

Náhľad produktu - Kvadrokoptéra Syma X22W RTF

Dostupnosť:
Na sklade 3 ks

Nademlejnská - eshop 2 ks
OC Letňany 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 62,35 €
+
Výrobca: SYMA
Kód tovaru: SY22W

Popis produktu

Minikvadrokoptéra disponujúca vynikajúcimi letovými vlastnosťami je konštruovaná pre pokojné lietanie vonku, v miestnostiach a halách a pre natáčanie video snímok a zhotovovanie fotografií. Vďaka šesťosovému gyroskopu a barometrickému čidlu je model veľmi stabilný a umožňuje tak obstaranie záznamov vo vysokej kvalite. Konštrukcia z kvalitného pružného plastu chráni všetky časti modelu proti poškodeniu. Podvozok zaisťuje stabilitu pri vzlete aj pristátie a ochranné oblúky vrtúľ zabránia ich poškodeniu pri nechcenom páde.

Vďaka kvalitnej riadiacej jednotke je tento model veľmi stabilný, čo je podmienka pre zhotovovanie kvalitných video záznamov a fotografií. Zároveň je možné pomocou prepínača prepínať medzi jednoduchými a dvojitými výchylkami a nastaviť tak správanie modelu podľa skúseností pilota (začiatočník/expert). Model je vybavený barometrickým čidlom, ktoré umožňuje udržiavanie nastavenej výšky a umožňuje tak pilotovi, aby sa mohol venovať práci s kamerou. Červené a zelené LED diódy na modeli pomáhajú pri orientácii a smeru pohybu. Model je vybavený aj funkciou Headless - riadenie z pohľadu pilota v modeli.

Model je vybavený dvojitým ochranným systémom:

 • Ochrana proti nízkemu napätiu batérie - indikácia LED diódami upozorňuje na nízke napätie batérie, pri poklese na najnižšiu hodnotu model automaticky pristane.
 • Ochrana proti preťaženiu pohonného systému - pri preťažení systému, alebo kontaktu vrtule s prekážkou model automaticky zastaví motory.

Automatická funkcia 3D FLIP prináša dodatočnú zábavu. Jednoduchým stlačením jedného tlačidla vykoná model dokonalý premet.

Kamera disponuje rozlíšením videa 720×480 pixelov a 1 MPx pre fografie a je vybavená Wi-Fi prenosom na mobilný telefón. Pre ovládanie kamery a živý FPV náhľad je určená aplikácia SYMA GO, ktorá je kompatibilná s mobilnými telefónmi s operačným systémom iOS (iOS 5.0 a vyššie) a Android (Android 4.1 a vyššie).

Model možno riadiť aj iba pomocou mobilného telefónu/tabletu, kde je k dispozícii celý rad automatických funkcií vrátane funkcie Waypoint, ktorá umožňuje lietať s modelom po vopred definovanej trase.

Pohonná Li-Ion batéria 3,7 V 400 mAh sa nabíja priloženým USB nabíjačom, doba nabitia akumulátora je cca 90 minút a doba letu je okolo 5 minút.

Vysielač 2,4 GHz je dodávaný v móde 2. Na čelnej strane sú umiestnené ovládače pre funkciu automatický premet a automatický štart/pristátie. S vysielačom je dodávaný aj držiak mobilného telefónu. Maximálny dosah ovládania modelu je 70 metrov s vysielačom a cca 20-50 metrov s mobilným telefónom.

Obsah balenia:

 • kvadrokoptéra Syma X22W,
 • vysielač 2,4GHz,
 • HD kamera,
 • 8× vrtule,
 • sada ochranných oblúkov,
 • Li-Ion akumulátor 3,7 V 400 mAh,
 • USB nabíjač pohonného akumulátora,
 • nabíjací box,
 • skrutkovač.

Otázka k produktu: Kvadrokoptéra Syma X22W RTF

Kód tovaru: SY22W

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Syma X22W: Držiak batérie.
SY22W-S04
Dočasne
nedostupné
1,14 €
Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.