Kvadrokoptéra Syma X15A 4 RTF

Náhľad produktu - Kvadrokoptéra Syma X15A 4 RTF

Dostupnosť:
Na sklade 5 ks

Nademlejnská - eshop 1 ks
OC Šestka 1 ks
Karolíny Světlé 3 ks
Cena v e-shope s DPH: 37,22 €
+
Výrobca: SYMA
Kód tovaru: SY15A

Popis produktu

Minikvadrokoptéra Syma X15A s rotormi s priemerom 144 mm, miniatúrnou kamerou a Wi-Fi prenosom obrazu do mobilného telefónu pre pokojné i akrobatické poletovanie. Ideálne pre snímanie fotografií a videa doma i vonku.

Pokročilá technológia snímania atmosferického tlaku zaisťuje stabilné visenie, vďaka ktorému zaobstaráte dokonale ostré zábery. Nová funkcia "let jedným stlačením" kombinujúca tlačidlá pre vzlet a pristátie je skvelá najmä pre začiatočníkov. Pri aktivácii "bezhlavého" režimu je dron ovládaný stále rovnako, nehľadiac na smer mierenia jeho "hlavy", a záleží len na smere diaľkového ovládača. Pre spestrenie lietania je model vybavený možnosťou vykonávať rôzne akrobatické kúsky ako poskoky hore a dole, lietanie zo strany na stranu, alebo dokonca premety.

Dron X15A je chránený proti vybitiu, kedy pri nízkej hladine napätia akumulátora rozbliká kontrolky a dáva tak signál pre pristátie. Ochrana proti prepätiu zastaví motory pri strate alebo zaseknutiu vrtule. Vďaka odolnej a aerodynamickej konštrukcii z materiálu ABS je dron odolný aj proti mechanickému namáhaniu alebo korózii. Dron je napájaný z akumulátora s kapacitou 400 mAh, čo zaisťuje dostatok energie až pre 11 minút letu. Čas potrebný k plnému nabitiu pohonného akumulátora je 80 minút.

Nutné dokúpiť

K uvedeniu modelu do prevádzky budete potrebovať štyri články typu AA (tužkové batérie) pre napájanie vysielača.

Technické informácie

Akumulátor Li-Ion 3,7 V
Kapacita [mAh] 400
Doba letu [min] 11
Doba nabíjania [min] 80
Batéria vysielača 4× AA (nie sú súčasťou balenia)
Dosah [m] 25
Hmotnosť [g] 63
Rozmery [mm] 289×289×51
Frekvencia [GHz] 2,4

Otázka k produktu: Kvadrokoptéra Syma X15A 4 RTF

Kód tovaru: SY15A

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2022. Všetky práva vyhradené.