V dôsledku vládneho nariadenia sú od pondelka 28. 12. všetky prevádzkarne PM v ČR uzavreté. Internetový predaj funguje v bežnom režime. Osobný odber tovaru objednaného prostredníctvom e-shopu je možný v Zlatníckej ulici v Prahe, a to cez výdajné okienko.

Kyosho - séria Mini-Z

Viac o kategórii

Obrázek kyod01-02RC sety modelov áut série Mini-Z od firmy Kyosho

Obrázek kyod25-01aVám umožnia vstúpiť do sveta závodov áut rři minimálnej počiatočnej investícii. Sety obsahujú plne proporcionálny RC vysielač, kompletnú palubnú elektroniku, mikroregulátor a výkonný elektromotor. Všetky komponenty sú pripravené k použitiu, stačí nabiť pohonné akumulátory (4xAAA mikrotužka) a vyraziť na závodnú dráhu (Mini-Z Racer, Mini-Z F-1) alebo do terénu (Mini-Z Overland, Mini-Z Truck).
Obrázek kyod01-01Obrázek kyod02-new-mainZávodníci, ktorí prepadnú magickej sile volantu tak ako mnoho našich známych osobností, napr. Standa Berkovec, Aleš Háma, Petra Voláková nebo Dalibor Gondík, merajú svoje síly na závodnych drahách po celej Európe.
Pokiaľ už ste majiteľ niektorého z vozov Mini-Z Racer, môžete si prísť zazávodiť do priestorov MK., prvého Mini-Z Racer ČR v Zlatnickej ulici v Prahe. Na podmienky a pravidlá závodov sa informujte priamo v predajni Zlatnická u p. Alana Treteru, alebo na info@peckamodel.cz

Obrázek dráha Obrázek dráha

 

FILTROVAŤ PODĽA...
Mini-Z AWD: Pinion & Spur Gear Set.
MD-006
Na sklade
1 ks
17,61 € 16,73 €
Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.