Edge 540 V4.0 Toxic (Galactic)

Cena v e-shope s DPH: 76,55 €
Zľava -5 %
Cena na predajni: 80,56 €
Na sklade u dodávateľa
Utorok 6. 6. môže byť u Vás
Kúpiť
Kúpiť
Výrobca: Hacker
Kód tovaru: HC1388

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku
  • Popis produktu

  • Technické informácie

Popis produktu

Nová verzia skvelého akrobatického modelu s množstvom inovácií pre extrémne halové lietanie. Model vyniká jednoduchou stavbou a bol vylepšený pre ešte väčšiu zábavu a zážitok z letu. Edge 540 V4.0 Toxic ocenia ako začiatočníci, tak skúsení 3D piloti.

Základom ľahkej a pevnej konštrukcie je nový EPP materiál s o 10 % nižšou hmotnosťou, pôvodná odolnosť však zostala zachovaná. Nové inovatívne prvky zaisťujú zvýšenie letovej stability a zníženie váhy. Ďalej bola zvýšená torzná pevnosť, kedy zadná časť modelu bola vystužená uhlíkovým výpletom, aby sa zamedzilo krúteniu chvostovej časti pri extrémnej akrobacii. Nové precízne príslušenstvo umožňuje jednoduché nastavenie a presnosť 3D obratov vďaka použitiu precízneho príslušenstva MPJET.

K dispozícii je o 20% viac výkonu, nový motor Master Force KV2300 (nie je súčasťou balenia) dodá každému obratu potrebný výkon. Ako príslušenstvo môžete dokúpiť EPP kužeľ s tlmiacim efektom nárazu, ktorý chráni váš motor aj vrtuľu a zároveň dodáva lietadlu perfektný vzhľad.

Nutné dokúpiť

Na sprevádzkovanie modelu budete potrebovať aspoň 4-kanálovú RC súpravu (vysielač a prijímač), 3 mikroservá 5–9g, striedavý motor, striedavý regulátor otáčok, vrtuľu a vrtuľový kužeľ, pohonný LiPo akumulátor 2S s kapacitou 300–450 mAh (CA) lepidlo, aktivátor a drobné náradie.

Technické informácie

Materiál EPP Lite
Rozpätie 812 mm
Dĺžka 830 mm
Letová hmotnosť Od 145 g
Počet kanálov 4
Odporúčaný elektromotor Master Force 2815CA-14,5 KV2300