Odoslať stránku na e-mail:
1:10 DC1 TRAIL CRAWLER RTR BLUE

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

1:10 DC1 TRAIL CRAWLER RTR BLUE

Náhľad produktu - 1:10 DC1 TRAIL CRAWLER RTR BLUE

Dostupnosť:
Nie je na sklade

Aktuálna cena: 429,79 €
Pôvodná cena: 452,42 €
+
Výrobca: Hobao
Kód tovaru: HB-DC1E-CB60BU
novinka

Popis produktu

Vyrazte do terénu s týmto atraktívnym expedičným špeciálom, ktorý je vybavený trvalým pohonom všetkých kolies 4WD a dvojstupňovou prevodovkou. Úplne dokončený model má pôsobivo spracovanú lexanovou karosériu s možnosťou inštalácie LED svetlometov. Robustné šasi využíva hliníkové pozdĺžniky, ktoré vznikli precíznym obrábaním na CNC stroji. Model ponúka maketovo spracovaný interiér s priehľadnými oknami a dostatkom priestoru pre inštaláciu najrôznejších doplnkov.

Pohon modelu zaisťuje jednosmerný 27 závitový motor radu 550 spriahnutý s dvojstupňovou prevodovku. Prevodovka je ovládaná prostredníctvom vlastného serva, takže radiť možno priamo z vysielača. Samozrejmosťou sú uzavreté diferenciály s kovovými prevodmi a robustný CVD poloosami na prednej náprave. Zavesenie náprav je riešené klasickým štvorlinkom. Odpruženie zaisťujú kovové kvapalinové tlmiče s možnosťou individuálneho nastavenia.

Pre bezproblémovú a spoľahlivú prevádzku v náročnom teréne je všetka elektronika vodeodolná. Model je dodávaný vrátane trojkanálovej RC súpravy 2,4 GHz.

Vlastnosti

 • Kompletne dokončený model s nainštalovanou pohonnou jednotkou a RC vybavením;
 • Nalakovaná lexanová karoséria je vybavená maketovými doplnkami;
 • Dvojstupňová prevodovka;
 • Pohon zjisťuje jednosmerný 27 závitový motor radu 550;
 • Trvalý pohon všetkých kolies 4WD;
 • Odolný rám využívá hliníkové profily a kovové linky;
 • Vodeodolná elektronika;
  Veľkorysé dimenzované pohonné ústrojenstvo;
  Šasi so starostlivo spracovanou podlahou zabraňuje vnikaniu nečistôt.

Obsah balenia

Balenie obsahuje celkom dokončený model s nainštalovanou pohonnou jednotkou a vodeodolným RC vybavením. V balení tiež nájdete ergonomický vydarene navrhnutý trojkanálový volantový vysielač HB 2,4 GHz a návod na použitie.

Nutné dokúpiť

K sprevádzkovanie modelu budete potrebovať štyri batérie typu AA pre napájanie vysielača, dvojčlánkový pohonný LiPo akumulátor, prípadne šesťčlánok NiMH s konektorom Dean-T a vhodný nabíjač.

Technické informace

Mierka 1:10
Dížka 560 mm
Šírka 240 mm
Výška 255 mm
Svetlá výška 77 mm
Rázvor 313 mm
Hmotnosť 3.14 kg

Dotaz na produkt: 1:10 DC1 TRAIL CRAWLER RTR BLUE

Kód tovaru: HB-DC1E-CB60BU

Text dotazu

Vyhlasujem, že v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári, ktoré týmto poskytujem iba spoločnosti PECKA MODELÁR s.r.o. za účelom využitia pre marketingové spracovanie a zasielanie informácií a ponúk spoločnosti.

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať