Odoslať stránku na e-mail:
Dancing Poke EPP (stavebnica)

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Dancing Poke EPP (stavebnica)

Náhľad produktu - Dancing Poke EPP (stavebnica)

Dostupnosť:
Na sklade viac než 5 ks

Zlatnická - eshop 4 ks
OC Šestka 1 ks
Karolíny Světlé 1 ks
OC Albert 1 ks
OC Letňany 1 ks
Aktuálna cena: 68,08 €
Pôvodná cena: 71,66 €
+
Výrobca: Dancing Wings
Kód tovaru: DPDP03001

Popis produktu

Dancing Poke - stavebnica cvičného dolnoplošníka určeného pre pohon striedavým motorom 2830 1150KV. Model je vyrobený z ľahkého a ľahko opraviteľného materiálu EPP. Na spevnenie konštrukcie a na získanie požadovaného tvaru priestorovo riešeného trupu sú k dispozícii laserom vyrezávané diely z preglejky hrúbky 3 mm. Povrchová úprava modelu je vykonaná kvalitným potlačou. Ovládané sú krídelká, výškovka, smerovka a motor.

Súčasťou balenia sú okrem výliskov z EPP aj diely podvozku ostruhového typu, lepidlo, vrtuľa, viazacia guma, kompletná bižutéria, teda páky kormidiel, tiahla riadenia a všetok potrebný spojovací materiál. Stavbu uľahčuje prehľadne spracovaný obrázkový návod. Dancing Poke je model originálnej konštrukcie vhodný pre začínajúcich i pokročilých modelárov.

Nutné dokúpiť:

Minimálne štvorkanálovú RC súpravu, 9g mikroservo (4 ks), striedavý regulátor otáčok 20 A, striedavý motor 2830 1150KV, pohonný LiPo akumulátor 3S 1500-2200 mAh a vhodný nabíjač.

Technické informácie:

Rozpätie 1150 mm
Dĺžka 675 mm
Letová hmotnosť 700-750 g
Doporučený motor Striedavý 2830 1150KV
Odporúčaná vrtuľa 9-10 "
Odporúčaný regulátor otáčok Striedavý 20 A
Odporúčané servá Mikro 9g (4 ks)
Doporučený pohonný akumulátor LiPo 3S 1500-2200 mAh
Ovládané funkcie Výškovka, smerovka, krídelká, motor

Dotaz na produkt: Dancing Poke EPP (stavebnica)

Kód tovaru: DPDP03001

Text dotazu

Vyhlasujem, že v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári, ktoré týmto poskytujem iba spoločnosti PECKA MODELÁR s.r.o. za účelom využitia pre marketingové spracovanie a zasielanie informácií a ponúk spoločnosti.

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať