Odoslať stránku na e-mail:
DJI drony Phantom

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

DJI dron - správna voľba pre profesionálne zábery

DJI je čínska firma založená roku 2006 vlastnená Frankom Wangom. Firma vyrába širokú škálu produktov vrátane lietajúcich dronov DJI Phantom, letových kontrolórov pre multirotory, príslušenstvo pre vrtuľníky a pozemné stanice.

Inteligentné drony DJI Phantom

Firma je skutočným odborníkom na smart drony s videoprenosovou súpravou, kde sú najviac predávané drony DJI Phantom 3 štandard a DJI Phantom 3 advanced. Tieto outdoorové drony patria medzi obľúbené a profesionálne produkty. Sú navrhnuté k vysokému výkonu a flexibilite, ktoré zaručia dokonalé zábery a fotografie.

Medzi inteligentné drony s budúcnosťou patrí dron DJI Phantom 4, ktorý so sebou prináša skvelé letové vlastnosti, funkcie pre profesionálne letecké fotenie aj natáčanie videa. Tomuto dronu nerobia problém žiadne prekážky, vďaka senzorovej technológii analyzuje rýchlosť letu aj objekty pred sebou, a tak sa dokáže včas vyhnúť prekážkam, ktoré sa mu postavia do cesty.

Dokonalé zábery môžete získať aj vďaka dronu DJI Phantom 4 PRO, ktorý môžete ovládať až na vzdialenosť 5 km. Ultra HD 4K kamera so šošovkou, ktorá disponuje 94 ° zorným poľom umožňuje zachytiť kryštalicky čisté neskreslené zábery s vysokými, živými a hlavne maximálne autentickými farbami.

Kvalitné produkty od firmy DJI

Všeobecne je možné povedať, že produkty od tejto firmy sú dokonalou voľbou pre zachytenie vašich zážitkov, bez ohľadu na to, či zvolíte dron DJI Phantom 3, DJI Phantom 2 vision, DJI Phantom 2 či akýkoľvek iný typ. V ponuke tiež nájdete kamery DJI Osmo, držiaky DJI Ronin či náhradné diely DJI Inspire.

Produkty firmy DJI nájdete tu

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať