Odoslať stránku na e-mail:
RC drony DJI

Vážení zákazníci, z dôvodu plánovaného presunu expedičného centra nášho e-shopu do Českej republiky, budú do 24.1.2019 vybavované len objednávky tovaru v likvidácii. Od februára bude e-shop opäť vybavovať objednávky v štandardnom režime. Ďakujeme za pochopenie.

RC Drony DJI

Viac o kategórii

Drony DJI patrí medzi najvyhľadávanejšie kvadrokoptéry. My sme pre Vás pripravili širokú ponuku na čele s najobľúbenejšími typmi DJI Phantom, DJI Mavic pro a DJI Osmo. V tejto sekcii si zaiste vyberie profesionál aj zapálený začiatočník, ktorý sa nemusí obávať obtiažneho ovládanie. Naše modely sú určené pre malé i veľké milovníkov dronov, ktorí si môžu vybrať aj medzi DJI drony s kamerou, ktorá umožní zachytenie neopakovateľných záberov z výšky. Preto neváhajte a vyberte si stroj presne podľa Vašich predstáv, ideálne vybavený pre Vaše využitie a staňte sa jeho profesionálnym pilotom.

 

FILTROVAŤ PODĽA...
Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať