12 mm V2 skrutka a podložka

nedostupné
Zákaznická linka 9-18 hod.: +420 774 590 258 | Potrebujete pomoci?
Je nám ľúto, ale predaj produktu už skončil. Prehliadnite si podobné predávané produkty v kategórii:
Výrobca: | Associated | |
Kód tovaru: | AE70008 | |
EAN: | 0784695700086 | |
Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.
#Chcete dostat upozornění ve chvíli, kdy produkt bude k dispozici? Stačí vyplnit formulář a náš hlídací pes Vám dá vědět.
Dedičstvo, ktoré zvíťazilo
RC10SC6.2 Team Kit, založený na platforme RC10T6.2 od Team Associated, predstavuje ďalší krok vo vývoji závodov v kategórii Short-Course. RC10SC6.2 začala život s mnohými veľkými výhodami, ktoré už boli získané pri vývoji RC10B6.2 a RC10T6.2. Inžinieri za dverami tímu Area Associated Area 51 začlenili aktualizácie pretekárov, ako ste požadovali, a do poľa zahŕňali ďalšie voliteľné možnosti ladenia.
Navrhnuté tak, aby víťazilo
RC10SC6.2 zdieľa kľúčové komponenty s tímovými sadami RC10B6.2, RC10B6.2D, RC10T6.2 a RC10B74.1, takže je jednoduchšie ako inokedy prevádzkovať viac tried súčasne. Rovnako ako RC10T6.2 má RC10SC6.2 nové funkcie, ako je integrovaný držiak ventilátora, vysoko nastaviteľná zostava zadného náboja a rýchlosť, odolnosť a počet zmien očakávaný od skutočného šampióna.
RC10SC6.2 bol navrhnutý a vyrobený na najvyššej úrovni, aby poskytol pretekárom náskok pred konkurenciou.
Nové vlastnosti
Funkcia od SC6.1
Model neobsahuje všetku elektroniku, disky, gumy a karosériu.
95 položiek
Táto webová stránka používa cookies
S cieľom zlepšiť naše služby používame na tejto webovej stránke súbory cookies. Viac informácií nájdete v Podmienkach používania webovej stránky.