1:10 Toyota Supra GR au TOM'S TT-02 Chassis (stavebnica)

Cena v e-shope s DPH: 125,13 €
Dočasne nedostupné
Kúpiť
Kúpiť
Výrobca: Tamiya
Kód tovaru: 79758703

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku
  • Popis produktu

  • Technické informácie

Popis produktu

Stavebnica RC auta obsahuje karosériu z číreho polykarbonátu, zadné prítlačné krídlo, vonkajšie spätné zrkadlá a predné svetlomety tvorené samostatnými dielmi, pohonnú jednotku a ďalšie príslušenstvo. Model využíva osvedčený šasi TT-02, ktorý disponuje stálym pohonom všetkých kolies 4WD.

Šasi TT-02 má vpravo umiestnenú pohonnú jednotkou, zatiaľ čo pohonný akumulátor je umiestnený vľavo. Toto riešenie je výhodné na optimálne vyváženie modelu. Šasi je navyše riešené tak, aby jeho údržba bola čo najľahšia, takže jednotlivé komponenty sú ľahko prístupné. Tí, ktorí radi experimentujú, budú potešení variabilitou platformy TT-02. Môžete vyskúšať 10 rôznych prevodových pomerov, 2 nastavenia svetlej výšky a 2 odlišné hodnoty rázvoru.

Vlastnosti:

  • kvalitne spracovaná stavebnica závodného špeciálu Toyota Supra GR au TOM'S v mierke 1:10;
  • pozdĺžne uložený hnací hriadeľ poháňa kolesá prednej aj zadnej nápravy;
  • predný a zadný diferenciál;
  • trecie tlmiče s vinutými pružinami vpredu aj vzadu;
  • súčasťou balenia je pohonná jednotka v podobe jednosmerného motora radu 540.

Obsah balenia

Stavebnica obsahuje všetky komponenty potrebné na stavbu šasi, číru lexanovú karosériu, závodné pneumatiky typu slick, disky kolies, jednosmerný motor radu 540, modelársku bižutériu, masky, samolepky a prehľadný stavebný návod.

Nutné dokúpiť

Na sprevádzkovanie modelu budete potrebovať aspoň dvojkanálovú RC súpravu (vysielač, prijímač a servo riadenia), regulátor otáčok, pohonný šesťčlánok 7,2 V a zodpovedajúci nabíjač. Na realizáciu povrchovej úpravy karosérie odporúčame použiť spreje Tamiya na lexanové karosérie.

Technické informácie

Mierka 1:10
Dĺžka 466 mm
Šírka 188 mm
Výška 125 mm
Rázvor 257 mm
Prevodový pomer 8,27 : 1
Pohon 4WD
Elektromotor Jednosmerný radu 540