1:10 Citroën 2CV Rally M-05Ra L Chassis (stavebnica)

-11%zľava
Cena v e-shope s DPH: 112,14 €
Zľava -11 %
Cena na predajni: 126 €
Na sklade 1 ks
Kúpiť
Kúpiť
Dostupnosť:
Nademlejnská - eshop 1 ks
Výrobca: Tamiya
Kód tovaru: 79758670
akčná cena

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku
  • Popis produktu

  • Technické informácie

Popis produktu

Stavebnica RC auta obsahuje nelakovanú karosériu z číreho polykarbonátu, predné svetlomety a vonkajšie spätné zrkadlá tvorené samostatnými dielmi, komponentmi šasi, samolepky, pohonnú jednotku a ďalšie príslušenstvo. Model využíva osvedčené šasi M-05Ra L so zvýšenou svetlou výškou, ktoré disponuje pohonom predných kolies 2WD.

Šasi M-05Ra L je tvorené kompaktným, ľahkým a odolným odliatkom zo špeciálnej živice. Prevody, pohonná jednotka, servo riadenia, prijímač sú v šasi umiestnené s prihliadnutím na optimálne rozloženie hmotnosti a dosiahnutie nízkeho ťažiska. Dvojité nezávislé zavesenie všetkých kolies dopĺňajú trecie tlmiče. Päťlúčové zliatinové kolesá v čiernom prevedení sú obuté do pneumatík s autentickým dezénom.

Vlastnosti:

  • kvalitne spracovaná stavebnica závodného vozidla Citoën 2CV Rally v mierke 1:10;
  • obsiahnutá nelakovaná karoséria z číreho polykarbonátu;
  • poháňané sú kolesá prednej nápravy;
  • predný diferenciál;
  • trecie tlmiče s vinutými pružinami vpredu aj vzadu;
  • súčasťou balenia je pohonná jednotka v podobe jednosmerného motora radu 540.

Obsah balenia

Stavebnica obsahuje všetky komponenty potrebné na stavbu šasi, nelakovanú karosériu z číreho polykarbonátu, predné svetlomety a vonkajšie spätné zrkadlá tvorené samostatnými dielmi, pneumatiky, disky kolies, jednosmerný motor radu 540, modelársku bižutériu, stavebné návody, kvalitné polepy.

Nutné dokúpiť

Na sprevádzkovanie modelu budete potrebovať aspoň dvojkanálovú RC súpravu (vysielač, prijímač a servo riadenia), regulátor otáčok, pohonný šesťčlánok 7,2 V s konektorom Tamiya a zodpovedajúci nabíjač. Na realizáciu povrchovej úpravy karosérie odporúčame použiť spreje Tamiya na lexanové karosérie.

Technické informácie

Mierka 1:10
Dĺžka 394 mm
Šírka 181 mm
Výška 165 mm
Rázvor 239 mm
Rozmer pneumatík 26×60 mm
Prevodový pomer 7,25 : 1
Pohon 2WD
Elektromotor Jednosmerný radu 540
/