1:10 VW Beetle Rally 4WD MF-01X Chassis (stavebnica)

Cena v e-shope s DPH: 132,50 €
Na sklade 1 ks
Kúpiť
Kúpiť
Dostupnosť:
Nademlejnská - eshop 1 ks
Výrobca: Tamiya
Kód tovaru: 79758650
novinka

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku
  • Popis produktu

  • Technické informácie

Popis produktu

Stavebnica RC auta obsahuje nelakovanú lexanovú karosériu, predné svetlomety, svetelnú rampu, nárazníky a vonkajšie spätné zrkadlá tvorené samostatnými pokovovanými dielmi, komponenty šasi, samolepky, pohonnú jednotku a ďalšie príslušenstvo. Model využíva osvedčený podvozok MF-01X, ktorý disponuje stálym pohonom všetkých kolies 4WD.

Šasi MF-01X je tvorené kompaktným, ľahkým a odolným odliatkom zo špeciálnej živice. Prevody, pohonná jednotka, servo riadenia, prijímač sú v šasi umiestnené s prihliadnutím na optimálne rozloženie hmotnosti a dosiahnutie nízkeho ťažiska. Samozrejmosťou je predný a zadný diferenciál, dvojité nezávislé zavesenie všetkých kolies alebo trecie tlmiče. Zliatinové kolesá v šedom prevedení sú obuté do terénnych pneumatík s autentickým dezénom.

Vlastnosti:

  • kvalitne spracovaná stavebnica závodného špeciálu VW Beetle v mierke 1:10;
  • stály pohon všetkých kolies 4WD;
  • predný a zadný diferenciál;
  • trecie tlmiče s vinutými pružinami vpredu aj vzadu;
  • svetelnú rampu je možné vybaviť LED osvetlením (predávané samostatne);
  • súčasťou balenia je pohonná jednotka v podobe jednosmerného motora radu 540.

Obsah balenia

Stavebnica obsahuje všetky komponenty potrebné pre stavbu šasi, lexanovú karosériu, predné svetlomety, svetelnú rampu, nárazníky a vonkajšie spätné zrkadlá tvorené samostatnými pokovovanými dielmi, terénne pneumatiky, disky kolies, jednosmerný motor radu 540, modelársku bižutériu, kvalitnú.

Nutné dokúpiť

Na sprevádzkovanie modelu budete potrebovať aspoň dvojkanálovú RC súpravu (vysielač, prijímač a servo riadenia), regulátor otáčok, pohonný šesťčlánok 7,2 V s konektorom Tamiya a zodpovedajúci nabíjač. Na realizáciu povrchovej úpravy karosérie odporúčame použiť spreje Tamiya na lexanové karosérie.

Technické informácie

Mierka 1:10
Dĺžka 397 mm
Šírka 163 mm
Výška 151 mm
Rázvor 239 mm
Rozmer pneumatík 26×60 mm
Prevodový pomer 9,5 : 1
Pohon 4WD
Elektromotor Jednosmerný radu 540