1:10 Blackfoot Off-Road Pick-Up 2016 (stavebnica)

Cena v e-shope s DPH: 227,85 €
Na sklade 1 ks
Kúpiť
Kúpiť
Dostupnosť:
OC Šestka 1 ks
Výrobca: Tamiya
Kód tovaru: 79758633
novinka

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku
  • Popis produktu

  • Technické informácie

Popis produktu

Atraktívna stavebnica RC auta kategórie monster truck v mierke 1:10 s pohonom zadných kolies 2WD. Karoséria, ktorá je vyrobená z materiálu ABS, zaujme svojimi striktne hranatými tvarmi. Prednú masku s mriežkou chladiča tvoria pokovované diely, zadná časť kabíny je vybavená ochranným rámom.

Podvozok s pohonom zadných kolies robí jazdu v teréne veľmi zábavnou. Šasi je tvorené skutočne robustným priestorovým rámom z ABS. Šasi poskytuje zvýšenú ochranu vnútorných komponentov auta proti prachu a nečistotám. Samozrejmosťou je nezávislé zavesenie všetkých kolies s dvojitými priečnymi ramenami vpredu a vlečenými ramenami vzadu. Optimálne tlmenie zaisťujú 4 olejové tlmiče CVA.

Pneumatiky s priemerom 123 mm a šírkou 60 mm s hlbokým dezénom sú obuté na žltých diskoch. Priechodnosť terénom je vynikajúca. Prevodovka so vstavaným diferenciálom je dokonale utesnená, a tak nehrozí jej poškodenie prachom alebo pieskom. S modelom je možné bez obáv jazdiť ako doma, tak vonku.

Vlastnosti:

  • kvalitne spracovaná stavebnica diaľkovo ovládaného monster trucku v mierke 1:10;
  • jednosmerný motor poháňa kolesá zadnej nápravy;
  • olejové tlmiče CVA vpredu aj vzadu;
  • maketovo spracovaná karoséria;
  • mriežku chladiča a prednú masku tvoria pokovované diely;
  • ochranný rám s prídavnými svetlometmi;
  • pre uľahčenie lakovania sú súčasťou balenia masky;
  • obsiahnutá pohonná jednotka v podobe jednosmerného motora radu 540.

Obsah balenia

Stavebnica obsahuje všetky komponenty potrebné na stavbu šasi, nelakovanú karosériu z prefarbeného materiálu ABS, maketové doplnky, terénne pneumatiky, disky kolies, jednosmerný motor radu 540, modelársku bižutériu, samolepky, masky a zrozumiteľný stavebný návod.

Nutné dokúpiť

Na sprevádzkovanie modelu budete potrebovať aspoň dvojkanálovú RC súpravu (vysielač, prijímač a servo riadenia), regulátor otáčok, pohonný šesťčlánok 7,2 V a zodpovedajúci nabíjač. Na realizáciu povrchovej úpravy karosérie odporúčame použiť spreje Tamiya na lexanové karosérie.

Technické informácie

Mierka 1:10
Dĺžka 440 mm
Šírka 290 mm
Výška 270 mm
Rázvor 247 mm
Prevodový pomer 14,7 : 1
Pohon 2WD
Elektromotor Jednosmerný radu 540