SOJKA stavebnica vetroňa A3 805mm

Cena v e-shope s DPH: 31,61 €
Na sklade 3 ks
Kúpiť
Kúpiť
Dostupnosť:
Nademlejnská - eshop 2 ks
OC Letňany 1 ks
Výrobca: Pelikán
Kód tovaru: 4ST11066

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku
  • Popis produktu

  • Technické informácie

Popis produktu

Klzák kategórie A3 s konštrukčnými nosnými plochami potiahnutými papierom. Jednoduchý model pre mierne pokročilých nadväzujúci na Kikinu, Harryho alebo Trempíka, ktorý umožní ďalej rozvíjať základné modelárske zručnosti. Okrem hodu z ruky model možno úspešne vlekať na 25 m lanku (silónový vlasec). So Sojkou sa v žiackych súťažiach kategórie A3 určite nestratíte. Pri stavbe si vďaka presným CNC vyrezávaným dielom vystačíte len s najzákladnejším náradím (modelársky nôž, nožnice, modelárske špendlíky, plochý vlasový štetec), modelárskym lepidlom (Kanagom, UHU-hart a pod.), lepiacim a napínacím lakom.

Stavebnica obsahuje: vyrezané a predbrúsené balzové diely trupu, krídla a chvostových plôch, smrekové nosníky, brúsny papier, záťaž, poťahový papier biely (obrázok modelu je ilustračný, modrý papier nie je súčasťou), gumu na pripútanie krídla, sadu samolepiek, stavebný plán v mierke 1:1 a podrobný návod.

Technické informácie

Rozpätie [mm] 805
Dĺžka [mm] 640
Hmotnosť [g] 150
Ovládané funkcie Žiadne
Stavebná náročnosť S1
Náročnosť pilotáže P0

Náhradné diely a súvisiace produkty

9 položiek