Vážení zákazníci, prevzatie tovaru prostredníctvom výdajného miesta DPD je aktuálne možné pri objednávke s platbou vopred (platobná karta on-line alebo prevodom). Prevzatie tovaru dobierkou nie je podporované.

SOJKA stavebnica vetroňa A3 805mm

Náhľad produktu - SOJKA stavebnica vetroňa A3 805mm

Dostupnosť:
Na sklade 4 ks

Nademlejnská - eshop 1 ks
Karolíny Světlé 2 ks
OC Letňany 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 27,83 €
+
Výrobca: Pelikán
Kód tovaru: 4ST11066
Vyrobené v ČR

Popis produktu

Klzák kategórie A3 s konštrukčnými nosnými plochami potiahnutými papierom. Jednoduchý model pre mierne pokročilých nadväzujúci na Kikinu, Harryho alebo Trempíka, ktorý umožní ďalej rozvíjať základné modelárske zručnosti. Okrem hodu z ruky model možno úspešne vlekať na 25 m lanku (silónový vlasec). So Sojkou sa v žiackych súťažiach kategórie A3 určite nestratíte. Pri stavbe si vďaka presným CNC vyrezávaným dielom vystačíte len s najzákladnejším náradím (modelársky nôž, nožnice, modelárske špendlíky, plochý vlasový štetec), modelárskym lepidlom (Kanagom, UHU-hart a pod.), lepiacim a napínacím lakom.

Stavebnica obsahuje: vyrezané a predbrúsené balzové diely trupu, krídla a chvostových plôch, smrekové nosníky, brúsny papier, záťaž, poťahový papier biely (obrázok modelu je ilustračný, modrý papier nie je súčasťou), gumu na pripútanie krídla, sadu samolepiek, stavebný plán v mierke 1:1 a podrobný návod.

Technické informácie

Rozpätie [mm] 805
Dĺžka [mm] 640
Hmotnosť [g] 150
Ovládané funkcie Žiadne
Stavebná náročnosť S1
Náročnosť pilotáže P0

Otázka k produktu: SOJKA stavebnica vetroňa A3 805mm

Kód tovaru: 4ST11066

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2022. Všetky práva vyhradené.