Odoslať stránku na e-mail:
TREMPÍK hádzadlo

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

TREMPÍK hádzadlo

Náhľad produktu - TREMPÍK hádzadlo

Dostupnosť:
Na sklade viac než 5 ks

Zlatnická - eshop 3 ks
OC Šestka 2 ks
OC Albert 2 ks
OC Letňany 2 ks
Aktuálna cena: 7,85 €
Pôvodná cena: 8,26 €
+
Výrobca: PELIKAN
Kód tovaru: 4ST11065

Popis produktu

Házecí kluzák s konstrukčním křídlem potahovaným papírem. Jednoduchý model, který výborně poslouží pro seznámení se základy stavby celobalsových modelů a klasickým potahováním papírem. Při stavbě si díky přesným CNC vyřezávaným dílům vystačíte jen s nejzákladnějším nářadím (modelářský nůž, nůžky, modelářské špendlíky, plochý vlasový štětec), modelářským lepidlem (Kanagom, UHU-hart apod.), lepícím a napínacím lakem.

Stavebnice obsahuje: vyříznuté a předbroušené balsové díly trupu, křídla a ocasních ploch, smrkové nosníky, brusný papír, zátěž, potahový papír bílý a barevný na doplňky, gumu na připoutání křídla, aršík samolepek, stavební plán v měřítku 1:1 a podrobný návod.

Pro modelářské kroužky možnost hromadného "pytlíkového" balení (10, 20, 30...50 ks) za zvýhodněné ceny.

Rozpětí [mm] 575
Délka [mm] 510
Hmotnost [g] 45
Ovládané funkce Žádné
Stavební náročnost S1
Náročnost pilotáže P0

Dotaz na produkt: TREMPÍK hádzadlo

Kód tovaru: 4ST11065

Text dotazu

Vyhlasujem, že v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári, ktoré týmto poskytujem iba spoločnosti PECKA MODELÁR s.r.o. za účelom využitia pre marketingové spracovanie a zasielanie informácií a ponúk spoločnosti.

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať