HS-7955TG DIGITAL

Cena v e-shope s DPH: 117,74 €
Na sklade u dodávateľa
Streda 7. 6. môže byť u Vás
Kúpiť
Kúpiť
Výrobca: Hitec
Kód tovaru: 1HI3232

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku
  • Popis produktu

  • Technické informácie

Popis produktu

Digitálne servo, titánové prevody, coreless motor. Určené pre obrie modely a iné náročné projekty. 2xBB, ťah 18,0 kg/cm, rýchlosť 0,19 s/60° pri 4,8 V. Rozmery 40x20x37mm, s rozšíreným programovaním (ochrana proti preťaženiu, rozlíšenie).

Super silné štandardné digitálne servo pre najnáročnejšie použitie s titánovými prevodmi s výstupným hriadeľom uloženým v 2 guľkových ložiskách a hriadeľkami prevodových kolies uloženými v kovových klzných púzdrach. Elektronika G2 novej generácie pomúka rozšírené možnosti programovania vrátane nastaviteľného rozlíšenia (umožňuje voliť rozsah max. výchyliek serva 120° alebo 180°) a ochrany proti preťaženiu. Zárukou vysokých parametrov aj pri dlhodobom plnom zaťažení je tiež výkonný coreless motor s hliníkovým chladičom. Je obzvlášť vhodné pre obrie a 3D obrie akrobatické modely lietadiel. Dodávajú sa s robustnými pákami z plastu plneného uhlíkovými vláknami.

Programátorom digitálnych serv Hitec HFP-10*, HFP-20, HPP-21 alebo HPP-21 Plus môžete programovať:

  • reset na predvolené továrenské hodnoty
  • šírku pásma necitlivosti
  • zmysel otáčania
  • rýchlosť otáčania
  • neutrál
  • veľkosť výchylky
  • zapnutie alebo vypnutie fail-safe
  • nastavenie núdzovej výchylky fail-safe
  • ochranu serva proti preťaženiu (obmedzenie výkonu 0-50% pri preťažení)
  • rozlišovaciu schopnosť (umožňuje voliť rozsah max. výchyliek serva 120° alebo 180°)

*) Pozn.: Programátorom staršieho typu HFP-10 nie je možné programovať ochranu proti preťaženiu a rozlišovaciu schopnosť serva.

Technické informácie

Veľkosť serva Štandard
Typ serva Digitálne
Ťah pri 4.8V [kg/cm] 18
Ťah pri 6.0V [kg/cm] 24
Rýchlosť pri 4.8V [s/60st.] 0.19
Rýchlosť pri 6.0V [s/60st.] 0.15
Prevody serva Titanové
Guľkové ložiská 2xBB
Highvoltage Nie
Napájanie [V] 4.8 - 6
Dĺžka [mm] 40
Šírka [mm] 20
Výška [mm] 37
Hmotnosť [g] 65
Určené pre Lietadlá, vrtuľníky, cestné autá, terénne autá, lode

K stiahnutiu

Návod pro serva Hitec

Návod pro serva Hitec

Návod k používání serv značky Hitec 20.03.2012

Náhradné diely a súvisiace produkty

38 položiek