Vážení zákazníci, predajňa v Zlatnické ulici je trvalo uzavretá. Budeme sa na Vás tešiť v novembri v nových priestoroch na ulici Nademlejnská 651/7 v Hloubětíne. Ostatné pobočky a zásielkový predaj pokračujú v normálnej prevádzke. Ďakujeme za pochopenie.

OPTIMA 7 2.4GHz prijímač AFHSS 7 kanálov

Náhľad produktu - OPTIMA 7 2.4GHz prijímač AFHSS 7 kanálov

Dostupnosť:
Na sklade 5 ks

Nademlejnská - eshop 3 ks
OC Šestka 1 ks
Karolíny Světlé 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 56,82 €
+
Výrobca: Hitec
Kód tovaru: 1HI28414

Popis produktu

Sedemkanálový 2,4 GHz prijímač s AFHSS systémom Hitec s prenosom telemetrie, plným dosahom a zvýšeným rozsahom napájacieho napätia (4-5 Ni-xx, 2s Li-poly). Prijímač je určitý pre všeobecné použitie v bežných modeloch všetkých kategórií; vďaka malým rozmerom, nízkej hmotnosti a konektorom zasúvaným v pozdĺžnej osi je vhodný aj pre modely s veľmi štíhlym trupom. Použitie AFHSS prenosovej technológie prináša vysokú odolnosť voči rušeniu a možnosť nastavenia núdzových výchyliek (fail-safe) pre prípad výpadku alebo silného rušenia signálu vysielača.

Párovanie s vysielačom a nastavovanie fail-safe núdzových výchyliek sa vykonáva s pomocou programovacieho tlačidla SET na prijímači, prevádzkové stavy sú indikované 2 LED diódami.
Prijímač je vybavený dátovou zásuvkou ("DATA") pre pripojenie telemetrickej ústredne pre prenos telemetrie do vysielača. Ústredňa umožňuje pripojenie až 8 senzorov. Bez prídavných snímačov prijímač do vysielača odovzdáva údaje o hodnote napájacieho napätia prijímača.
Okrem bežného napájania zo 4-5 čl. akumulátora NiCd/NiMH alebo 2s lítiového akumulátora (Li-poly, Li-Fe, Li-ion) je možné prijímač napájať prostredníctvom vstavaného stabilizátora napájania. V takom prípade sa napájacie napätie (4,8-35 V) privedie na zásuvku SPC, z ktorej sa vyberie skratovacia prepojka, s ktorou je prijímač dodávaný. SPC systém zabezpečuje iba napájanie prijímača, pre napájanie serv musíte na niektorú zo zásuviek kanálov 1. .. 7 priviesť napájacie napätie 4,8-7,4 V (podľa typu serv, napätie väčšie ako 6,0 V len pre servá radu HV). Vďaka SPC tak môžete u elektroletu prijímač napájať priamo z pohonného akumulátora a obísť tak riziko výpadkov napätia alebo úplného zlyhania BEC stabilizátora napájania v regulátora otáčok. U veľkých modelov so spaľovacím motorom zase môžete SPC využiť pre jednoduché vytvorenie dvojitého napájacieho systému so samostatným akumulátorom pre prijímač a ďalším pre servá bez potreba ďalších prídavných obvodov alebo zariadení.

Pri použití PC rozhrania HPP-22 a obslužného programu (voľne na stiahnutie na webových stránkach Hitec) môžete aktualizovať software prijímača.

Prijímač OPTIMA 7 2.4GHz je vybavený zdierkami pre štandardné konektory UNI (= JR/Graupner, Hitec, Futaba).

Technické informácie

Modulácia/Kódovanie 2.4GHz AFHSS
Počet kanálov 7
Funkcie Fail-safe,Telemetria
Napájanie (4,8-35 V pri SPC) 4.8V,6V,7.4V
Odber bez serv [mA] 90
Dĺžka [mm] 57
Šírka [mm] 21
Výška [mm] 12
Hmotnosť [g] 17

Otázka k produktu: OPTIMA 7 2.4GHz prijímač AFHSS 7 kanálov

Kód tovaru: 1HI28414

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.