Vážení zákazníci, prevzatie tovaru prostredníctvom výdajného miesta DPD je aktuálne možné pri objednávke s platbou vopred (platobná karta on-line alebo prevodom). Prevzatie tovaru dobierkou nie je podporované.

HPP-22 PC rozhranie a programátor

Náhľad produktu - HPP-22 PC rozhranie a programátor

Dostupnosť:
Na sklade 3 ks

Nademlejnská - eshop 1 ks
OC Šestka 1 ks
Karolíny Světlé 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 24,55 €
+
Výrobca: Hitec
Kód tovaru: 1HI3304

Popis produktu

HPP-22 je "čarovná krabička", ktorá zaisťuje komunikáciu mnohých RC zariadení Hitec s osobným počítačom. HPP-22 jednoducho pripojíte bežným USB káblom a môžete priebežne aktualizovať firmware vysielačov (v budúcnosti si budete môcť napríklad nahrať software do vašej obľúbenej Aurory v češtine, taliančine, španielčine, nemčine ...), VF modulov aj prijímačov, prenášať telemetrické dáta do počítača, ukladať dáta z vysielačov, nastavovať prijímače ...

Čo HPP-22 vie:
  • PC programátor pre 2,4 GHz vysielače (Aurora a budúce)
  • PC programátor pre 2,4 GHz VF moduly
  • PC programátor pre 2,4 GHz prijímače Hitec (prijímače Optima)
  • PC programátor pre FM prijímače s frekvenčnou syntézou (HSD-09RQ)
  • PC rozhranie pre aktualizáciu firmware vyššie uvedených zariadení a nabíjačov Hitec SmartCharger H4 a H4+
  • PC rozhranie pre prenos, zobrazovanie a ukladanie telemetrických dát z VF modulu SPECTRA 24 (vyžaduje telemetrický prijímač s dátovou ústredňou a snímačmi nainštalovanými v modeli) do osobného počítača.
Tieto funkcie sú zabezpečované pomocou špeciálneho PC programu, ktorý je voľne k stiahnutiu na domovskej stránke HPP-22 http://hitecrcd.co.kr/tester/hpp_22.htm
Možnosti programátora a obslužného programu budú postupne rásť tak, ako budú do predaja uvádzaná ďalšie zariadenia (napr. pre telemetriu), odporúčame preto priebežne kontrolovať, či nie je k dispozícii nová verzia obslužného programu.

POZOR: pri aktualizácii softvéru na novú verziu je potrebné vždy dôsledne dodržať správny postup - najprv odinštalujte starú verziu software (zvoľte "Uninstall HPP-22" v menu Start Windows), potom odporúčame reštartovať počítač a až potom stiahnuť a nainštalovať novú verziu pomocného programu HPP -22.
HPP-22 je dodávaný s káblom s konektorom jack 3,5 mm pre pripojenie do zásuvky učiteľ-žiak (pre Auroru 9 a budúce vysielače Hitec) pre zálohovanie dát z vysielača a dvojicou káblov so štandardnými servokonektormi pre pripojenie k VF modulom a prijímačom.
Pre pripojenie k počítaču budete potrebovať ešte kábel s konektormi USB A - Mini B 5-pin 2.0 (nie je súčasťou sady programátora).

K stiahnutiu

Software pro HPP-22 Software pro HPP-22 Oficiální link ke stažení software pro programátor HPP-22. 29.05.2013

Otázka k produktu: HPP-22 PC rozhranie a programátor

Kód tovaru: 1HI3304

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2022. Všetky práva vyhradené.