Odoslať stránku na e-mail:
Zvezda

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Z malej firmy do medzinárodnej spoločnosti

Firma Zvezda Limited Liability Company bola založená v júli roku 1990 a za posledných dvadsať rokov sa z malej spoločnosti rozrástla do veľkej ruskej firmy vyrábajúcej rc modely a doskové hry a zhruba od roku 2000 patrí medzi najväčšie exportujúce ruské spoločnosti. V súčasnosti má cez 200 stálych zamestnancov, ktorým zaisťuje vynikajúce pracovné podmienky a vysoký plat. Celkovo firma ponúka cez 500 rôznych produktov a každým rokom ich pribúda okolo 80. Modely Zvezda sa vyvážajú do všetkých kútov Ruska a aj do 50 okolitých krajín. Zvezda patrí medzi distribútora ďalších veľkých firiem, ako je napríklad Dragon alebo Italeri.

Vysokou kvalitou ku mnohým úspechom

Ďalej patrí medzi prvú ruskú firmu, ktorá v roku 2002 vystavovala svoje výrobky na GAMA Trade Show in Las Vegas a ďalej získala viac než 40 rôznych ocenení a bola nominovaná na mnoho ďalších cien. V roku 2002 sa spoločnosť vydala ďalším novým smerom doskových hier. Medzi obľúbené plastikové modely Zvezda patria napríklad legendárny tank T-80, sovietsky viacúčelový nákladný automobil Zis-151 a napríklad stíhačka 1:72 zvezda su-34.

Produkty firmy Zvezda nájdete tu

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať