Odoslať stránku na e-mail:
Walkera

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Kvadrokoptéry a vrtuľníky s kamerou

Čínska spoločnosť Walkera UAV bola založená v roku 1994 a v súčasnej dobe počet jej porsonálu má okolo 1500 ľudí. Vyrába vysoko kvalitné diaľkovo ovládané helikoptéry a kvadrokoptéry, väčšinou s malou kamerou pre záznam videa. Z populárnych produktov, ktoré táto firma ponúka patria helikoptéry rc Walkera g 400, rc Walkera 60b, rc Walkera hiko 400 a ďalšie.

Osobitný dôraz je kladený na moderné technológie

Všetky rc vrtuľníky a kvadrokoptéry Walkera sú vysoko kvalitné, brilantne spracované a v našom e-shope ich zakúpite za skvelú cenu. Samozrejmosťou je kvalitný materiál, špičková elektronika a zabudovaný GPS systém. Produkty sú ďalej väčšinou vybavené systémom failsafe TO RETURN AND LANDING, čo znamená, že v prípade straty signálu sa model automaticky vráti na miesto, odkiaľ odštartoval.

Produkty firmy Walkera nájdete tu

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať