Odoslať stránku na e-mail:
Vaterra

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Medzinárodne uznávaná firma s dlhoročnou tradíciou

Vaterra RC je holdingová spoločnosť firmy Horizon Hobby. Horizon Hobby je medzinárodný developer a distribútor veľkého množstva rc produktov, napríklad vlakov či áut. V súčasnej dobe spoločnosť zamestnáva okolo 700 ľudí a svoje výrobky vyváža do viac ako 50 krajín sveta. Sídlo sa nachádza v americkom meste Champaign, v štáte Illinois. Ďalšia dôležité distribučné centrá sú v Ontariu, Kalifornii, Anglicku a Nemecku. Medzi populárne modely, predávané v našom e-shope patria napríklad Vaterra Twin Hammers a Vaterra Glamis. Všetky ich produkty sú vyrábané vo vysokej kvalite, ktorá je u tejto firmy samozrejmosťou a u nás ich zakúpite za skvelú cenu.

Meno podľa jedného z technicky najnáročnejších pretekov na planéte

Zaujímavosťou je, že názov Twin Hammers je odvodený od prestížnych a jednych z technicky najťažších pretekov na svete, ktorý sa každoročne konajú v Kalifornii. Ide o špeciálny rc off-road do každého terénu a je vyrobený z veľmi odolného materiálu.

Produkty firmy Vaterra nájdete tu

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať