Odoslať stránku na e-mail:
Traxxas - rc modely a príslušenstvo

Traxxas – firma pre milovníkov modelov

Firma Traxxas vyrába modely už od roku 1986, kedy svoju činnosť postavila na výrobe RC áut. O niekoľko rokov neskôr sa preslávila výrobou lodí na diaľkové ovládanie. Svoju výrobu ďalej tiež rozšírila na výrobu lietadiel, vozov monster truck, helikoptér i kvadrokoptér.

Pre pôžitok z jazdy nielen Traxxas Summit

Jedným z najobľúbenejších modelov tejto značky je bezpochyby Traxxas Summit, s ktorým dokážete neuveriteľné kúsky. Tieto Monster modely sú ojedinelé svojimi vlastnosťami, ktorým môžu konkurovať naozaj len tie najlepšie RC modely. Záleží len na vás, ktorý z modelov tejto rady zvolíte. Pre adrenalín, nespočet zážitkov a každodenné zábavu môžete voliť aj iný druh áut - Traxxas Slash, Traxxas E-Revo, Traxxas X-Maxx, Traxxas Stampede pod.

Lode, lietadlá, drony. Všetko od Traxxas

S Traxxas RC modelmi zažijete veľa zábavy. K dostaniu sú modely pre malých i veľkých. A ak zrovna neholdujete autám, iste si vyberiete z ponuky dronov. Traxxas Aton predstavuje univerzálny dron pre každého. Vďaka trom letovým režimom zvládne riadenie aj úplný začiatočník. Samozrejmosťou je aj upevnenie kamery GoPro, vďaka ktorej získate dychberúce zábery z naozajstnej výšky. Traxxas má samozrejme aj ponuku pre milovníkov lodí. Napríklad s Traxxas Spartan vás budú plavby baviť. Jedná sa o kompletné sety lodí, s ktorými radi vyplávate.

Ponuka firmy Traxxas je naozaj široká. Neváhajte a vyberte si model podľa svojho gusta.

Produkty firmy Traxxas nájdete tu

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.