Vážení zákazníci, ospravedlňujeme sa, výdajné miesta DPD sú aktuálne z technických dôvodov mimo prevádzky.

BlueTooth modul do vysielačov Traxxas

Náhľad produktu - BlueTooth modul do vysielačov Traxxas

Dostupnosť:
Na sklade 1 ks

Nademlejnská - eshop 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 44,13 €
Cena na predajni: 45,06 €
+
Výrobca: Traxxas
Kód tovaru: TRA6511

Popis produktu

BlueTooth modul slúži k bezdrôtovému spojeniu s vysielačom Traxxas TQi BlueTooth Ready a aplikácií Traxxas Link, ktorá je určená pre mobilné zariadenia s operačným systémom Apple iOS (iPhone, iPad, iPod, ...) alebo Google Android (Samsung Galaxy S, ...).

BlueTooth modul je kompatibilný s novou verziou vysielačov Traxxas TQi, ktoré majú zo zadnej strany slot pre pripojenie tohto modulu. Modul je osadený párovacím tlačidlom a indikačnou LED diódou modrej farby.

Nastavenie modelu
Prevádzajte všetky nastavenia modelu a vysielača pohodlne v prehľadnej aplikaci Traxxas Link vo vašom telefóne. V aplikácii môžete mať nastavených až 30 modelov s individuálne nastavenými parametrami. Jednoducho tu zmeníte model, nastavíte koncové body serv, intenzitu stabilizácie TSM, intenzitu brzdy, reverz kanálov a mnoho ďalšieho. Navyše prostredníctvo bluetooth modulu sťahujete najnovšie aktualizácie všetkých komponentov, vďaka ktorým dostávate ďalšie vzrušujúce funkcie.

Zobrazenie telemetrie
Vďaka Bluetooth a aplikácii Traxxas Link môžete vo Vašom telefóne sledovať telemetriu v reálnej čase. Otáčky motora, rýchlosť, teplota, napätie batérie, maximálna dosiahnutá rýchlosť - to všetko môžete sledovať. Všetky údaje z voliteľných telemetrických čidiel sa v telefóne spracujú a v reálnom čase zobrazia.

Náklon modelu
Novo možno u modelov s prijímačom TRA6533, zobraziť náklon vozidla v dvoch osiach. Náklon je graficky zobrazený v aplikácii s počtom stupňov. V aplikácii je možné ďalej nastaviť upozornenie na prekročenie Vami nastaveného uhla náklonu.

Zapínanie svetiel
Modely vybavené riadiacou jednotkou TRA6590 ako je osvetlenie TRA8485 modelu Unlimited Desert Racer, môžu toto osvetlenie zapínať/vypínať a programovať cez chytrý telefón.

vlastnosti

  • Kompatibilný s operačným systémom Android 4.4 a vyšší alebo iOS 4.3 a vyšší;
  • Sledovanie telemetrie pri použití voliteľných telemetrických čidiel;
  • Ľahké párovanie jedným tlačidlom;
  • Napájané z vysielača TQi;
  • Jednoduchá inštalácia do vysielača;
  • Možno dokúpiť a vložiť do všetkých vysielačov TQi;
  • Bluetooth modul je priamo obsahom balenia len pri vybraných modeloch.

Otázka k produktu: BlueTooth modul do vysielačov Traxxas

Kód tovaru: TRA6511

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2022. Všetky práva vyhradené.