Spektrum ovládač InterLink DX

Cena v e-shope s DPH: 123,95 €
Zľava -2 %
Cena na predajni: 126,56 €
Dočasne nedostupné
Poslať otázku
na dostupnosť
Poslať otázku
na dostupnosť
Výrobca: Spektrum
Kód tovaru: SPMRFTX1

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku

Popis produktu

Spektrum ovládač InterLink DX s USB je určený k RealFlight simulátoru 9 a 9.5. Vzhľadom na pripojenie pomocou USB kábla, ho možno využiť aj na rad iných simulátorov, ktoré sú kompatibilné s PC platformou Windows® a hernými ovládačmi USB.

Vďaka tomu že ovládač je možné k PC pripojiť pomocou bežného rozhrania herných ovládačov USB, nepotrebuje žiadny špeciálny softvér. Ovládač Spektrum InterLink DX RC obsahuje množstvo pomocných ovládacích prvkov, ako prepínače, otočný potenciometer a tlačidlo na ovládanie pomocných funkcií, čo dáva veľké možnosti prispôsobiť si ovládanie simulátora presne podľa svojich predstáv.

Ovládač InterLink DX má odolnú, vysoko kvalitnú konštrukciu, krížové ovládače majú nastaviteľné napätie pružín a brzdu plynu. Potrebujete zmeniť mód ovládača? na zadnej strane je páka pre mód 1-4 a navyše aj pre nastavenie módu pre drony. Na ovládači je aj port Trainer - môžete pripojiť váš vysielač káblom k ovládaču InterLink DX a použiť ho so simulátorom.

Vlastnosti InterLink DX

  • ovládač je kompatibilný s platformou PC Windows;
  • pracuje s väčšinou simulátorov pre USB, nie je potrebné viac ovládačov;
  • vysoko kvalitné krížové ovládače Spektrum s nastaviteľnou tenzí;
  • Plug and Play nastavenia pomocou simulátora;
  • jednoduché nastavenie požadovaného módu 1, 2, 3 a 4 páky na zadnej strane ovládača;
  • konektor Trainer umožňuje pripojiť váš RC vysielač so simulátorom;
  • na ovládači sa nachádza 3,5mm audio konektor, káble sa predávajú samostatne (obj. č.: RFL1015);
  • ovládač Spektrum InterLink DX nie je kompatibilný so simulátorom RealFlight 8.

Kvalitné prevedenie

Spektrum ovládač InterLink DX zodpovedá svojim vzhľadom štandardným vysielačom Spektrum. Ovládacie prvky sú rozmiestnené ako na bežnom vysielači, dokonca má rolovacie tlačidlo a tlačidlo záchrany. Krížové ovládače majú možnosť nastavenia sily pružín a brzdy na plyne.

Univerzálne použitie

Spektrum ovládač InterLink DX je kompatibilný s prakticky akýmkoľvek simulátorom, pripojeným k PC prostredníctvom rozhrania USB.

Dostatok ovládacích prvkov

Spektrum ovládač InterLink DX je možné použiť aj na náročnejšie nastavenie modelu simulátora, pretože má k dispozícii 15 kanálov a celý rad prepínačov a ovládacích prvkov.

K stiahnutiu

Manuál

Manuál

0 B

Náhradné diely a súvisiace produkty

1 položka