Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

Revell Aqua color mix - riedidlo 100 ml

Náhľad produktu - Revell Aqua color mix - riedidlo 100 ml

Dostupnosť:
Na sklade viac než 5 ks

Nademlejnská - eshop viac než 5 ks
OC Šestka 5 ks
Karolíny Světlé viac než 5 ks
OC Letňany viac než 5 ks
Cena v e-shope s DPH: 5,55 €
Cena na predajni: 5,84 €
+
Výrobca: Revell
Kód tovaru: 4039621

Popis produktu

Dva v jednom: riedidlo a spomaľovač schnutia.

V zásade možno farby Aqua Color pre uľahčenie nanášania riediť vodou. Avšak ich riedenie prípravkom Aqua Color Mix má hneď dve výhody. Po prvé je to spomaľovač schnutia, ktorý je súčasťou tejto zmesi. Ten zabraňuje príliš rýchlemu schnutiu farby vnútri pištole a na pozadí vašich modelov. Po druhé dosiahnete s obsiahnutým riedidlom lepšie výsledky na samotnom modeli. Ak používate farby matných a saténovo matných odtieňov zabráni Aqua Color Mix vzniku nežiadúcich čiar po aplikácii farby. Odporúčaný pomer riedenia je 1 diel Aqua Color Mix na 3-4 diely farby. Vzhľadom k tomu, že ideálny pomer je silne závislý na striekacej pištoli a na výkone kompresora, skúšajte najskôr náter s menším podielom riedidla Aqua Color Mix. Ak striekacia pištoľ farbu "prská" alebo zasychá farba na povrchu modelu príliš rýchlo (a vzniká hrubý namiesto hladkého náteru), jednoducho farbu viac zrieďte.

Návod na použitie:
Riedidlo a predlžovač schnutia v jednom. Na riedenie farieb Revell Aqua Color určených do striekacích pištolí. Pomer riedenia (diely farby: diely riedidlá) 4:1 až 3:1, čím menšia je hlavica striekacej pištole, tým viac je vhodné riediť. Zriedenie farby oneskorí zasychanie farby v pištoli aj na modeli. Zaschnutú farbu odstraňujte prípravkom Aqua Color Clean.

VÝSTRAŽNÉ SIGNÁLY:

UPOZORNENIE:

H226 Horľavá kvapalina a pary.

EUH 210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.

Nebezpečenstvo! Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte údaje na štítku. Chráňte pred teplom/iskrami/otvoreným ohňom/horúcimi povrchmi. Zákaz fajčenia. Pri kontakte s pokožkou (alebo vlasmi): všetky kontaminované časti odevu okamžite vyzlečte. Opláchnite pokožku vodou/osprchujte.
Pozor! Tento výrobok nie je hračka.

Otázka k produktu: Revell Aqua color mix - riedidlo 100 ml

Kód tovaru: 4039621

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.