Vážení zákazníci, prevzatie tovaru prostredníctvom výdajného miesta DPD je aktuálne možné pri objednávke s platbou vopred (platobná karta on-line alebo prevodom). Prevzatie tovaru dobierkou nie je podporované.

Estes Baby Bertha Kit

Náhľad produktu - Estes Baby Bertha Kit

Dostupnosť:
Na sklade 1 ks

Nademlejnská - eshop 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 19,23 €
Cena na predajni: 19,63 €
+
Výrobca: Estes
Kód tovaru: RD-ES1261

Popis produktu

Model rakety Estes Baby Bertha je na raketové motory radu A - C. Baby Bertha je menšia verzia obľúbenej rakety Estes Big Bertha. Táto raketa letí do výšky viac ako 175 m!

Náročnosť stavby rakety

Model rakety stavebnej obtiažnosti 1 vyžaduje trochu farbenia, lepenia a brúsenia. Model má diely z laserovo rezaného dreva, plastový alebo balzový kužeľ a vysoko kvalitné obtlačky. Zloženie modelu je jednoduché vďaka obrázkovým inštrukciám krok po kroku. Stavbou tohto modelu rakety strávite jedno popoludnie.

Model rakety možno nafarbiť - odporúčame použiť akrylové farby v spreji. Farby v spreji môžete zakúpiť u nás alebo v predajniach s farbami a lakmi. Informácie k stavbe a odpáleniu nájdete v tomto článku.

Odporúčané motory: A8-3 (prvý let), B4-4, B6-4, C6-5

Obsah balenia:

tubus, špica, stabilizátory, obtlačky, padák, držiak motora, obrázkový návod na zostavenie.

Odporúčané príslušenstvo

Pre odpálenie je potrebné dokúpiť motory s palníkmi a upchávkami výmetu (slúži k ochrane padáku). Palníky a upchávky motorov sú súčasťou balenia motorov, pokiaľ nie je uvedené inak. Motory Estes sú vybavené elektrickými palníkmi, určenými na zapálenie cez odpaľovací pult. Raketu je možné osadiť aj motormi Klima s klasickou zápalnicou alebo motormi s elektrickými palníkmi. Pre bezpečný návrat rakiet odporúčame dokúpiť náhradný padák alebo streamer.

Odpaľovacia rampa

K štartu rakety je nutná rampa. Pre malé rakety odporúčame dokúpiť rampu s odpaľovacím pultom Estes Porta-Pad II. Na rakety od strednej veľkosti odporúčame rampu Estes Pro Series II alebo rampu Klima 7611.

Pre bezstarostné a bezpečné elektronické odpálenie rakety je vhodné dokúpiť aj elektronický odpaľovací pult, napr. Estes RD-ES2230, či Klima KL-7511.

Technické informácie

Druh stavebnice Kit
Obsiahnutá odpaľovacia rampa Nie
Náročnosť 1
Dĺžka 324 mm
Priemer 42 mm
Hmotnosť 54 g
Dosiahnuteľná výška 175 m
Návrat Padák s priemerom 31 cm
Odporúčané motory A8-3, B4-4, B6-4, C6-5

K stiahnutiu

Manuál Manuál 0 B

Otázka k produktu: Estes Baby Bertha Kit

Kód tovaru: RD-ES1261

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2022. Všetky práva vyhradené.