Vážení zákazníci, prevzatie tovaru prostredníctvom výdajného miesta DPD je aktuálne možné pri objednávke s platbou vopred (platobná karta on-line alebo prevodom). Prevzatie tovaru dobierkou nie je podporované.

Estes Big Bertha Kit

Náhľad produktu - Estes Big Bertha Kit

Dostupnosť:
Na sklade 1 ks

Karolíny Světlé 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 30,26 €
Cena na predajni: 34,39 €
+
-12%zľava
Výrobca: Estes
Kód tovaru: RD-ES1948
akčná cena

Popis produktu

Model rakety Estes Big Bertha je na raketové motory radu A - C. Big Bertha je prvá veľká raketa pre všetkých modelárov s výškou 61 cm. Pomaly a realisticky odštartujte túto veľkú raketu z odpaľovacej rampy. Lieta do výšky až 152 metrov.

Náročnosť stavby rakety

Model rakety stavebnej obtiažnosti 1 vyžaduje trochu farbenia, lepenia a brúsenia. Model má diely z laserovo rezaného dreva, plastový alebo balzový kužeľ a vysoko kvalitné obtlačky. Zloženie modelu je jednoduché vďaka obrázkovým inštrukciám krok po kroku. Stavbou tohto modelu rakety strávite jedno popoludnie.

Model rakety možno nafarbiť - odporúčame použiť akrylové farby v spreji. Farby v spreji môžete zakúpiť u nás alebo v predajniach s farbami a lakmi. Informácie k stavbe a odpáleniu nájdete v tomto článku.

Odporúčané motory: A8-3, B4-2, B4-4, B6-2, B6-4, C6-5.

Obsah balenia:

tubus, špica, stabilizátory, obtlačky, držiak motora, padák, obrázkový návod na zostavenie.

Odporúčané príslušenstvo

Pre odpálenie je potrebné dokúpiť motory s palníkmi a upchávkami výmetu (slúži k ochrane padáku). Palníky a upchávky motorov sú súčasťou balenia motorov, pokiaľ nie je uvedené inak. Motory Estes sú vybavené elektrickými palníkmi, určenými na zapálenie cez odpaľovací pult. Raketu je možné osadiť aj motormi Klima s klasickou zápalnicou alebo motormi s elektrickými palníkmi. Pre bezpečný návrat rakiet odporúčame dokúpiť náhradný padák alebo streamer.

Odpaľovacia rampa

K štartu rakety je nutná rampa. Pre malé rakety odporúčame dokúpiť rampu s odpaľovacím pultom Estes Porta-Pad II. Na rakety od strednej veľkosti odporúčame rampu Estes Pro Series II alebo rampu Klima 7611.

Pre bezstarostné a bezpečné elektronické odpálenie rakety je vhodné dokúpiť aj elektronický odpaľovací pult, napr. Estes RD-ES2230, či Klima KL-7511,

Technické informácie

Druh stavebnice Kit
Obsiahnutá odpaľovacia rampa Nie
Náročnosť 1
Dĺžka 610 mm
Priemer 42 mm
Hmotnosť 62 g
Dosiahnuteľná výška 152 m
Návrat Padák s priemerom 460 mm
Odporúčané motory A8-3, B4-2, B4-4, B6-2, B6-4, C6-5

K stiahnutiu

Manuál Manuál 0 B

Otázka k produktu: Estes Big Bertha Kit

Kód tovaru: RD-ES1948

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2022. Všetky práva vyhradené.