Estes Red Diamond E2X (12 ks)

Cena v e-shope s DPH: 194,21 €
Zľava -2 %
Cena na predajni: 198,30 €
Na sklade u dodávateľa
Pondelok 25.09. môžete mať v centrálnej predajni Nademlejnská
Utorok 26.09. môže byť u Vás
Kúpiť
Kúpiť
Výrobca: Estes
Kód tovaru: RD-ES1709

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku
  • Popis produktu

  • Technické informácie

Popis produktu

Modely rakiet Estes Red Diamond sú na raketové modely radu B a C. Úžasná sada dielov k stavbe dvanástich rakiet Red Diamond nesmie chýbať v zbierke žiadneho "rakeťáka". S týmito takmer 70 cm vysokými raketami si užijete veľa zábavy. Pre každú raketu je priložené návratové zariadenie vo forme padáka, aby všetky rakety dopadli bezpečne na zem.

Náročnosť stavby rakety E2X

Model rakety nie je potrebné farbiť a na zostavenie nie je potrebné špeciálne náradie. Všetky diely sú nafarbené a pripravené k zostaveniu. Raketu je nutné zlepiť, nalepiť potlače a je pripravená k letu. Stavba rakety zaberie približne jednu hodinu.

Informácie k stavbe a odpáleniu nájdete v tomto článku.

Odporúčané motory: B6-4 (prvý let), C6-5.

Obsah balenia:

sada dielov pre stavbu 12 ks rakiet Red Diamond, padáky, obrázkový návod na zostavenie.

Odporúčané príslušenstvo:

Pre odpálenie je potrebné dokúpiť motory s palníkmi a upchávky výmetu (slúži k ochrane padáku). Palníky a upchávky motorov sú súčasťou balenia motorov, pokiaľ nie je uvedené inak. Motory Estes sú vybavené elektrickými palníkmi, určené na zapálenie cez odpaľovací pult. Raketu je možné osadiť motormi Klima s klasickými zápalnicami alebo elektrickými palníkmi. Pre bezpečný návrat rakiet odporúčame dokúpiť náhradný padák alebo streamer.

K štartu rakety je nutná rampa. Pre malé rakety odporúčame dokúpiť rampu s odpaľovacím pultom Estes Porta-Pad II. Na rakety od strednej veľkosti odporúčame rampu Estes Pro Series II alebo rampu Klima 7611.

Pre bezstarostné a bezpečné odpálenie rakety elektrickým prúdom zo vzdialenosti pár metrov, je vhodné dokúpiť aj odpaľovacie zariadenie, napr. od Estes alebo Klima.

Technické informácie

Druh stavebnice E2X
Obsiahnutá odpaľovacia rampa Nie
Náročnosť L3
Dĺžka 691 mm
Priemer 34 mm
Hmotnosť 88 g
Dosiahnuteľná výška 168 m
Návrat Padák 380 mm
Odporúčané motory B6-4 (prvý let), C6-5

K stiahnutiu

Manuál

Manuál

0 B

Náhradné diely a súvisiace produkty

33 položiek