Odoslať stránku na e-mail:
Plachetnice

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Plachetnice

Viac o kategórii

Plachetnice sú špecifický druh RC lodí. Nie sú totiž poháňané motorom, ale vetrom. Loď tak dosahuje nižších rýchlostí a je preto vhodná pre začiatočníkov. Riadenie RC plachetnice však vyžaduje trpezlivosť a to najmä v začiatkoch. Ich riadenie totiž prebieha pomocou natáčania plachiet, tak ako u veľkých plachetníc. V našej ponuke nájdete rôzne druhy RC plachetníc, vrátane tých s pomocným elektromotorom, takže aj keď prestane fúkať vietor doplávate s modelom bez problémov k brehu .

 

FILTROVAŤ PODĽA...
Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať